Pasirodė antrasis „Gyvūnėlių kapinių“ anonsas

Dar vienas naujas ir dar daugiau visko atskleidžiantis „Gyvūnėlių kapinių“ (angl. „Pet Semetary“) anonsas jau čia. Kino studijos į siaubo žanrą pradėjo investuoti vis daugiau ir daugiau pinigų, o jo vienu iš populiariausių įkvėpimų tampa pats Stephenas Kingas. Po praeitais metais išleisto filmo „Tas“ (angl. „IT“) sėkmės bei iš kritikų sulauktų liaupsių ir pagyrų, kino studijos kaip įgalėdamos bando įsigyti kuo daugiau autorinių teisių ekranizuoti S. Kingo parašytus kūrinius. „Paramount“ buvo pirmieji, kurie įsigijo 1983 metų klasika tapusias „Gyvūnėlių kapines“, o dabar turim išsamiausią ir, tikriausiai, daugiausiai atskleidžiantį anonsą apie naująją ekranizaciją.

Studija „Paramount“ režisierių duetui Kevinui Kolschui ir Dennisui Widmeyer‘iui patikėjo atkurti Krydų šeimyną ir vėl į didžiuosius ekranus gražinti juodąją katę. Studijos akiratyje režisieriai atsidūrė po nekomercinio filmo „Žvaigždėtos akys“ (angl. „Starry Eyes“) debiuto. Scenarijų parašė Jeffas Buhlero, taip pat kūręs ir serialą pagal George‘o R. R. Martin‘o apysaką.

Pirmoji „Gyvūnėlių kapinių“ ekranizacija susilaukė labai įvairių komentarų iš kritikų ir uždirbo nemažą 57 milijonų JAV dolerių sumą. Tačiau to užteko, kad būtų sukurtas filmo tęsinys „Gyvūnėlių kapinės 2“, pasirodęs 1992 metais. Tęsinys nebuvo toks pat sėkmingas kaip jo pirmtakas ir uždirbo tik 17 milijonų JAV dolerių. Studija tikisi filmui grąžinti jau kadaise uždirbtą šlovę ir vardą, o gal net ir planuoti tolimesnius tęsinius, bet viskas bus aišku tik po to, kai filmas oficialiai pasieks kino teatrų ekranus. Studija taip pat išleido ir naują plakatą, kuriame galima išvysti ikoniškąją katę su prierašu: „Kartais miręs yra geriau“. „Gyvūnėlių kapinės“ kino teatrus pasieks balandžio 5 dieną, o anonsą galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Edvinas / 2019 vasario 9

    Siaubingas straipsnis, siūlau mokytis aiškiai dėstyti mintis.

    ps. Galite įsivaizduoti koks beraštis parašė tekstą, kad žmogus, skaitantis jūsų saitą ir niekada nerašantis komentarų, nesusilaikė ir pakomentavo?