Emilia Clarke žada dar vieną įspūdingą mūšį „Sostų karuose“

Emilia Clarke žada dar vieną įspūdingą mūšį „Sostų karuose“

Tiką pasibaigę „Emmy“ apdovanojimai „Sostų karams“ (angl. „Game of Thrones“) neturėtų tapti paskutiniais. Skelbiama, kad septintas sezonas turėtų dar labiau šokiruoti visko mačiusius serialo gerbėjus bei nustebinti specialiųjų efektų mėgėjus.

Arya įkūnijanti Maisie Williams savo Twitter paskyroje būsimą sezoną apibūdino taip: „Sh*t gets REAL“. Vertimas šiam išsireiškimui nėra būtinas. „Joks nusiteikimas nepadės Jums pasiruošti priešpaskutiniam sezonui“.

Viena pagrindinių serialo aktorių Emilia Clarke taip pat pasidalino savo mintimis apie artėjantį sezoną: „Kiekvienas žodis apie ateinantį sezoną nuskambėtų kaip nutekintos informacijos kiekis. Patikėkit, jie ir vėl išsprogdins istoriją – tai nesveika“.

Be abejo, Emilia Clarke yra pasižadėjus neatskleisti jokios informacijos iš septinto sezono scenarijaus, tačiau maža dalelė iš jos lūpų visgi išsprūdo. Interviu metu aktorė nusišypsojo, nuleido akis ir ištarė: „Bus dar vienas epinis mūšis“.

Ir išties, šeštojo sezono pabaiga leidžia nuspėti, kokio tipo mūšis įvyks. Skelbiama, kad HBO kanalas ieško aktorių, galinčių nusiskusti tiek ant galvos esančius plaukus, tiek barzdas (Daenerys galingajai „Nesuteptų“ armijai) bei daugybės karo žirgų (Dothraki armijai). Spėjama, kad „Nesuteptų“ (angl. „Unsullied“) ir „Dothraki“ armijos kovos už Daenerys prieš nežinomą priešą.

Kiti gandai teigia, kad prie galingosios Cercei turėtų prisijungti Euronas Greyjoy, o mūšis galėtų įvykti tarp dviejų galingiausių „Sostų karų“ moterų.

Septintame sezone išvysime tik septynias serijas, o televizijos ekranuose serialas turėtų pasirodyti kitų metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles