„Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ scenaristai, aktoriai ir režisierius sugrįš į antrąją dalį

„Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ scenaristai, aktoriai ir režisierius sugrįš į antrąją dalį

Po netikėtos „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ (angl. „Jumanji. Welcome to the Jungle“) finansinės sėkmės antroji dalis atrodė neišvengiama. Tai tik antrasis filmas po „Titanikas“ (angl. „Titanic“), kuris buvo išleistas gruodį ir vasario pirmąją savaitę vis dar yra pelningiausias pasaulyje.

Savaitės pradžioje buvo paskelbta, kad į antrąją dalį sugrįžta visi pagrindiniai pirmosios dalies aktoriai: Dwayne‘as Johnson’as, Kevin’as Hart’as, Jack’as Black’as ir Karen Gillan. Dabar oficialiai patvirtinta, kad į tęsinį  sugrįš filmo režisierius Jake’as Kasdan’as bei scenaristai Jeff’as Pinkner’is ir Scott’as Rosenberg’as, kurie taip pat dirbo prie būsimo „Sony“ studijos filmo „Venomas“ (angl. „Venom“). Verta žinoti, kad kiti du filmo scenaristai Chris’as McKenna’s ir Erik’as Sommers’as nesutiko sugrįžti ir kurs kito „Sony“ filmo, „Žmogus-voras: grįžimas namo“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) tęsinio, scenarijų.

Kol kas nėra paskelbtos oficialios išleidimo datos, tačiau sklinda gandai, kad „Sony“ vėl nori  konkuruoti su „Disney“ „Žvaigdžių karų“ serija ir filmą išleisti 2019 metų gruodžio mėnesį, tai yra – kartu su „Žvaigdžių karų“ devintuoju epizodu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles