Lauren Cohan sugrįš į devintąjį serialo „Vaikštantys numirėliai“ sezoną

Lauren Cohan sugrįš į devintąjį serialo „Vaikštantys numirėliai“ sezoną

Vienas populiariausių šiuo metu rodomų serialų „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) buvo pratęstas jau devintam sezonui ir televizijos ekranus turėtų pasiekti jau šių metų rudenį.

Serialą transliuojanti televizija „AMC“ susitarė su aktore Lauren Cohan ir paskelbė, kad ji sugrįš į devintąjį „Vaikštančių numirėlių“ serialo sezoną. Tą patvirtino ir pati aktorė: „Aš grįžtu. Reikia daug ką papasakoti apie Megę. Nors man neleista atskleisti daugiau, bet bus šaunu.“

Susitarti su „AMC“ L. Cohen bandė kelias savaites, nes jos netenkino nepelningi televizijos pasiūlymai. Dėl to aktorė sutiko vaidinti „ABC“ televizijos filme „Whiskey Cavalier“, kur atliks CŽV agentės vaidmenį. Taigi, aktorei teks dirbti dviejuose televizijos projektuose vienu metu.

Visgi, nėra aišku, ar L. Cohen vaidins visose devintojo sezono „Vaikštantys numirėliai“ serialo serijose. Vienas populiariausių „AMC“ serialų subūrė tikrai didelę aktorių komandą ir dėl didelio personažų kiekio tampa išties sudėtinga tikslingai paskirstyti eterio laiką tolygiai.

Greitu metu „AMC“ turėtų paskelbti daugiau naujienų apie devintąjį serialo sezoną. Na, o visi serialo „Vaikštantys numirėliai“ gerbėjai turės puikią progą pamatyti, ar devintame sezone Megė atkeršys už Gleno mirtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles