S. Spielbergas kurs legendinio miuziklo perdirbinį

S. Spielbergas kurs legendinio miuziklo perdirbinį

„Vestsaido istorija“(angl. „West Side Story“) didžiuosiuose kino teatruose pasirodė 1961 metais. Pagal spektaklį pastatytas filmas pasakoja apie dvi gaujas, kurių vienos narys įsimylėjo kitos gaujos vado seserį. Filmas buvo finansiškai sėkmingas ir iki dabar yra daugiausia kartų nominuotas ir pelnęs Oskarų miuziklas (11 nominacijų 11 kartų, 10 statulėlių). Kaip ir daugelis populiarių to laiko filmų, šis irgi sulauks perdirbinio.

Steven’as Spielberg’as jau yra pareiškęs norą perdirbti šį filmą. Šių metų sausį režisierius sakė svarstantis apie projektą, tačiau dabar sužinojome, kad filmas jau yra kuriamas ir yra ieškomi aktoriai. Perdirbinio reikės palaukti, nes kita S. Spielberg’o juosta bus „Indiana Džounsas 5“ (angl. „Indiana Jones 5“), kuri kino teatruose pasirodys 2019 metais.

Filmo scenaristu tapo Tony’is Kushner’is, kuris jau yra dirbęs su Spielberg’u. Scenaristas minėjo, kad filmo veiksmas, priešingai nei originaliame filme, nevyks 1950-aisiais. Tuo pačiu visi filmo personažai nebebus baltaodžiai, nes dabartinis Niujorkas nebėra vien jais apgyvendintas. Filmavimas prasidės 2019 metais, o pasirodymo kino teatruose data dar nėra paskelbta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles