Emma Stone įkūnys tragiško likimo sulaukusią Johno F. Kennedy seserį

Emma Stone įkūnys tragiško likimo sulaukusią Johno F. Kennedy seserį

Aktorė Emma Stone ruošiasi įkūnyti Johno F. Kennedy seserį Rose Marie Kennedy filme „Rosemary laiškai“ (angl. „Letters From Rosemary“), praneša „Variety“.

R. Kennedy buvo vyriausioji JFK sesuo. Vaikystėje ji mokymosi sugebėjimais nusileido savo bendraamžiams, ką sukėlė, kaip paaiškėjo vėliau, psichikos liga, ilgai slėpta nuo viešumos. Merginai būnant 23-ejų, jos tėvas suorganizavo smegenų lobotomiją, kuri turėjo padėti jai tvarkytis su psichinėmis problemomis. Procedūrai nepavykus, R. Kennedy buvo visam laikui paralyžiuota.

Filme bus pasakojama apie merginos gyvenimą prieš operaciją ir tai, kaip vėliau su jos padėtimi bandė susitaikyti visa šeima.

Scenarijų parašė Holivude dar nepažįstamas Nickas Yarborough, savo scenarijų pardavęs per vis populiarėjantį tinklalapį „Black List“.

Juostą prodiusuos kompanija „Anonymous“, atsakinga už praėjusių metų filmus „Sensacija“ (angl. „Spotlight“) ir „Hju Glaso legenda“ (angl. „The Revenant“), triumfavusius šių metų Oskaruose.

E. Stone neabejotinai bus viena pagrindinių priežasčių, jeigu filmas galiausiai bus pastatytas. Viena didžiausių Holivudo žvaigždžių šiuo metu, aktorė šiuo metu filmus renkasi itin atidžiai, tačiau visad nustebina savo pasirodymais, tokiais kaip filme „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“).

Kol kas nežinoma, kada „Rosemary laiškai“ gali pasirodyti kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles