Paskutinę minutę atšaukta iškilminga “Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra” premjera Londone

Antradienio vakarą Londone turėjusi įvykti iškilminga juostos “Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra” raudonojo kilimo premjera paskutinę minutę buvo atšaukta. Taip organizatoriai nusprendė ne tik pagerbdami Briuselyje įvykusių žudynių aukas, bet ir baiminantis, jog teroristai gali pasikesinti į renginyje turėjusias dalyvauti žvaigždes: žymųjį režisierių Christopherį Nolaną (net trims “Oskarams” nominuotas kūrėjas išgarsėjo sukūręs tokius kino hitus, kaip “Pradžia”, “Tarp žvaigždžių”, “Prestižas” bei ne vieną “Betmeno” dalį), Beną Afflecką, Henry Cavillą ir kt.

“Labai užjaučiame aukas, jų artimuosius ir kitus žmones, kuriuos sukrėtė nežmoniški teroro aktai Briuselyje. Nepateisindami beprasmių žūčių, nusprendėme nerengti šventės ir neorganizavome nei raudonojo kilimo priėmimo, nei spaudos konferencijų žurnalistams. Premjera įvyko tyliai, ramiai, pagerbiant aukas tylos minute”, – teigė puikių recenzijų sulaukusios juostos kūrėjai.

Per teroro aktus Briuselio oro uoste bei vienoje metro stočių žuvo mažiausiai 34 žmonės, dar 230 buvo sužeisti.

Filmas, kuriame Betmeną vaidina B. Affleckas, o Supermeną – H. Cavillas, viso pasaulio kino teatruose, tuo pačiu ir Lietuvoje, pasirodys jau šį savaitgalį. Tai kol kas brangiausias šiais metais startuojantis ir itin komiksų gerbėjų laukiamas filmas. Skaičiuojama, jog vien per premjerinį savaitgalį “Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra” uždirbs mažiausiai 300 mln. Dolerių.

Naujausia fantastinė veiksmo juosta žiūrovų dėmesį prikaustys iki pat paskutinės minutės. Gotamo milijardierius Briusas Veinas įsitikinęs, jog būtina sutramdyti Supermeną, nes jo galios gali būti pražūtingos. Betmenas atvyksta į Metropolį ir meta iššūkį didvyriui iš Kriptono.

Kol juosta “Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra” dar tik keliauja į Lietuvos kino teatrus, siūlome pamatyti kovo 25 dieną kino teatruose startuosiančios juostos anonsą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles