Paulas Verhoevenas savo naujausiam filmui rado pagrindinę aktorę

Paulas Verhoevenas savo naujausiam filmui rado pagrindinę aktorę

Kultinis olandų kilmės Holivudo režisierius Paulas Verohevenas šių metų gegužės mėnesį prasitarė, jog surado sau naują projektą „Ji“ (pranc. „Elle“). Po aštuonerių metų pertraukos nuo didžiojo kino, septyniasdešimt šešerių metų kino kūrėjas ryžtasi ekranizuoti Phillipe‘o Djiano romaną „O“.

Užvakar, režisierius pareiškė, jog surado pagrindinio moters vaidmens atlikėją, prancūzų aktorę Isabelle Huppert, kuri žiūrovams pažįstama iš tokių juostų, kaip „Ceremonija“ (angl. „Ceremony“), „Meilė“ (angl. „Love“) ir „8 moterys“ (angl. „8 Women“).

Tai bus pirmasis režisieriaus projektas po aštuonerių metų pertraukos. Paskutinis kino kūrėjo filmas buvo puikiai kritikų ir žiūrovų priimta karinė drama „Juodoji užrašų knygelė“ (angl. „The Black Book“). Taip pat, tai bus pirmasis filmas prancūzų kalba per visą režisieriaus karjerą. Filmavimas prasidės 2015 metų sausio mėnesį. Filmo premjera numatyta 2015 metų gruodį.

Filme pasakojama vienos moters istorija, kuri likus kelioms dienoms iki Kalėdų atsipeikėja ant savo namų grindų. Ji buvo žiauriai išprievartauta. Ji turi tik vieną norą – atkeršyti savo skriaudikui. Tarp žagintojo ir jos prasideda psichologinis katės ir pelės žaidimas.

Priminsime, jog Paulas Verhoevenas sukūrė tokius kultinius ir neužmirštamus filmus, kaip „Robotas policininkas“ (angl. „Robocop“), „Viską prisiminti“ (angl. „Total Recall“) ir „Esminis instinktas“ (angl. „Basic Instinct“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles