Prasidėjo ketvirtojo „Šerloko“ sezono filmavimas

Prasidėjo ketvirtojo „Šerloko“ sezono filmavimas

Atrodo, kad Benedictui Cumberbatchui poilsis nereikalingas. Aktorius prieš keletą dienų Niujorke baigė filmuotis „Marvel“ studijos filme „Daktaras Streindžas“ (angl. „Doctor Strange“) ir ką tik grįžo į Londoną filmuotis ketvirtame serialo „Šerlokas“ (angl. „Sherlock“) sezone.

Apie filmavimo startą oficialiai pranešė kanalas BBC: „Prasideda… Pradedamas ketvirtojo sezono filmavimas“ (angl. „It begins…Filming for series 4 is underway! #221Back“).

Kaip pranešė vienas serialo kūrėjų Stevenas Moffatas, pirmą kartą jo istorijoje režisieriaus kėdė patikėta moteriai. Vieną iš epizodų nufilmuos Rachel Talafay, kuri jau dirbo prie panašaus pobūdžio serialų. Ji sukūrė kelias serialo „Žaibas“ (angl. „Flash“) ir „Daktaras Kas?“ (angl. „Doctor Who?“) serijas.

Kas laukia žiūrovų naujajame sezone, kūrėjai neatskleidžia, tačiau žinoma, jog siužetas suksis apie Šerloko sugrįžimą į Londoną, daktaro Vatsono ir jo žmonos Merės svarbiausią gyvenimo išbandymą – tėvystę.

Kada tiksliai pasirodys naujas sezonas, nepranešama, tačiau tikėtina, jog ketvirtasis sezonas mus pasieks kitų metų žiemą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles