Pirmajame „Merginos iš Danijos“ anonse – Eddie‘io Redmayne‘o transformacija į merginą

Po ilgų kalbų ir gandų, internetus galiausiai pasiekė pirmasis filmo „Mergina iš Danijos“ (angl. „The Danish Girl“) anonsas. Studijos „Focus features“ pristatomas filmas pateiks nepaprastą istoriją, kuri tikrai turėtų šokiruoti ne vieną kino mėgėją. Bent jau dabar šis filmas ir jo vaidmenų atlikėjai yra laikomi vienais kandidatų į prestižinius JAV kino meno ir mokslo akademijos apdovanojimus.

Filmas pasakos apie menininkę Lili Alber, kuri gimė Einaru Veegeneriu, ir apie taip pat menininkę žmoną Gerdą. Jų bendras gyvenimas dramatiškai pasikeičia, kai Gerda pastato savo vyrą papozuoti jai su suknele, kol toji tapo vieną portretą. Per ypatingą ir net pavojingą pasikeitimą iš Einaro į Lilę, poros meilė tampa dar stipresnė, nors Lilės kelionė priverčia juos žengti į dar nepatikrintą teritoriją.

Iš pirmojo anonso galima susidaryti įspūdį, kad aktoriai savo vaidmenims atidavė labai daug. Jau vien anonsas įtikina vaidyba, o ką kalbėti apie visą filmą. Savaime suprantama, tokia tema yra šokiruojanti, todėl net neabejojama dėl dviejų dalykų. Pirmasis, kad pusė interneto sukils ir pradės spjaudytis kraujais, matydami, kaip vyras tampa moterimi. Antrasis – Eddie‘is Redmayne‘as pelnys antrą Oskarą. Dėl pastarojo dalyko dar nėra visiškai aišku, bet taip jau nutinka, kad tokių temų aktoriai dažniausiai ir būna apdovanojai. Jei dar žvilgtelėjus į anonsą, tai jame pagrindinis dėmesys sutelkiamas tik į veikėjo virsmą iš vyro į moterį, taigi galima tikėtis, kad kituose anonsuose bus galima susidaryti bendresnį vaizdą apie filmą.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks Oskaro laurėtas Eddie‘is Redmayne‘as, sparčiai garsėjanti Alicia Vikander, taip pat Amber Heard Depp, Benas Whishawas, Sebastianas Kochas ir Matthias Shoenaertsas.

„Mergina iš Danijos“ kinus turėtų pasiekti dar šį gruodį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles