Mirė amerikiečių aktorė Kelly Preston

Mirė amerikiečių aktorė Kelly Preston

Sekmadienį, liepos 12 d., mirė amerikiečių aktorė Kelly Preston. Jai buvo 57-eri. K. Preston pralaimėjo kovą su krūties vėžiu. Aktorė šia klastinga liga sirgo jau dvejus metus.

Žinią apie žmonos mirtį savo socialinio tinklo „Intsagram“ paskyroje išplatino velionės sutuoktinis Johnas Travolta. Jautrioje žinutėje jis rašė: „Labai skaudama širdimi pranešu jums, kad mano gražioji žmona Kelly pralaimėjo dvejus metus trukusią kovą su krūties vėžiu. Ji drąsiai kovojo, mylima ir palaikoma daugelio. Aš su savo šeima būsim amžinai dėkingi jos gydytojams ir slaugytojams MD Anderson vėžio centre, visoms ligoninėms, kurios mums padėjo, taip pat daugybei jos draugų ir artimųjų, kurie buvo šalia. Kelly meilė ir gyvenimas bus visada prisimenami. Kurį laiką pabūsiu su savo vaikais, kurie neteko motinos, taigi atsiprašau iš anksto, jei artimiausiu metu nieko iš mūsų negirdėsite. Bet visų prašau – žinokite, kad aš jausiu jūsų sklindančią meilę – savaites, mėnesius, tol kol pasveiksim“.

Žinia apie tai, kad K. Preston sirgo vėžiu, daug kam buvo netikėta. Jos atstovas leidiniui „People“ patvirtino, kad aktorė pasirinko neviešinti jai nustatytos diagnozės. „Pasirinkusiai neviešinti savo kovos, jai jau kurį laiką buvo taikomas gydymas ir ji buvo palaikoma šeimos bei draugų. Ji buvo šviesi, graži ir mylinti siela, kuri labai rūpinosi kitais ir suteikdavo gyvybę viskam, prie ko tik prisiliesdavo. Jos šeima prašo jūsų supratingumo gerbti jų privatumo poreikį šiuo momentu“.

K. Preston gimė 1962 m. spalio 13 d., Honolulu, Havajų valstijoje. Jos tikrasis vardas buvo Kelly Kamalelehua Smith. K. Preston studijavo aktorystę Pietų Kalifornijos universitete, vėliau pradėjo savo aktorės karjerą atlikdama nedidelius vaidmenis įvairiuose televizijos serialuose. Pirmas ryškesnis jo vaidmuo buvo seriale „Dėl meilės ir garbės“ (angl. „For Love and Honor“). Nors serialas tetruko vieną sezoną, po jo K. Preston išgarsėjo vaidmeniu filme „Išdykėliai“ (angl. „Mischief“, 1985 m.),

K. Preston taip pat galima išvysti tokiuose filmuose kaip: „Kosminė stovykla“ (angl. „SpaceCamp“, 1986 m.), „Dvyniai“ (angl. „Twins“, 1988 m.), „Džeris Magvairas“ (angl. „Jerry Maguire“, 1996 m.), „Džekas Šaltis“ (angl. „Jack Frost“, 1998 m.), „Iš meilės žaidimui“ (angl. „For the Love of the Game“, 1999 m.), „Vaizdas iš viršaus“ (angl. „View from the Top“, 2003 m.) ir „Katinas su skrybėle“ (angl. „Cat in the Hat“, 2003 m.).

K. Preston ne kartą filmavosi su savo sutuoktiniu J. Travolta – filmuose „Ekspertai“ (angl. „The Experts“, 1989 m.), „Kovos laukas: žemė“ (angl. „Battlefield Earth“, 2000 m.) ir „Seni vilkai“ (angl. „Old Dogs“, 2009 m.). Paskutinį kartą jiedu abu kartu pasirodė 2018 m. filme „Paskutinis krikštatėvis: Džonas Gotti“ (angl. „Gotti“), kuriame K. Preston vaidino Viktoriją Gotti – mafijos boso Džono Gotti, kurį vaidina J. Travolta – žmoną.

Paskutinis jos filmas dar tik pakeliui į kino teatrus. Tai bus komedija „Off the Rails“, kurioje kartu su K. Preston taip pat vaidina Judi Dench ir Franco Nero.

K. Preston ir J. Travolta susipažino filmuodamiesi jau minėtoje juostoje „Ekspertai“ ir pernai šventė 28-ąsias vedybų metines. Kartu jie susilaukė trijų vaikų: Ellos, kuriai dabar 20 metų, Benjamino (dabar 9-erių), ir Jetto, kuris mirė 2009 m. , būdamas 16 metų amžiaus.

„Instagram“ įrašu K. Preston pagerbė ne tik jos sutuoktinis J. Travolta, bet ir jųdviejų dukra Ella. Sekmadienio naktį ji publikavo tokį įrašą: „Niekada neteko sutikti nieko kito, kas būtų toks drąsus, stiprus, gražus ir mylintis kaip tu. Visi, kuriems teko laimė tave pažinti ar tik pabūti šalia tavęs, sutiks, kad tu tiesiog švytėjai ir ta šviesa niekada nenustojo sklisti, dėl ko visi aplink tave tuoj pat pasijusdavo laimingi. Ačiū už tai, kad visada buvai su manimi. Ačiū už tavo meilę. Ačiū už tavo pagalbą ir ačiū už tai, kad pasaulį pavertei geresne vieta. Tu padarei gyvenimą tokį gražų ir žinau, kad nuolat tai tęsi. Myliu tave labai, mama“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles