„Stjuberio“ režisierius prisijungia prie „Just Cause“ žaidimų adaptacijos

„Stjuberio“ režisierius prisijungia prie „Just Cause“ žaidimų adaptacijos

Dar viena populiari video žaidimų serija jau ruošiama perkraustymui į didžiuosius ekranus. „Just Cause“ serija debiutavo 2006-ais metais ir po keturių žaidimų ji išlieka populiari iki šios dienos. Kadangi žaidimų adaptacijos dabar yra ant bangos, to užtenka oficialiai paskelbti apie „Just Cause“ filmą.

Vienas aspektas, jungiantis visus šios serijos žaidimus, yra sprogimai ir masinis aplinkos bei priešų naikinimas. Istorijai skiriamas menkiausias dėmesys, tačiau filmo siužetas vis tiek seks žaidimo pagrindais. Pagrindinis veikėjas Riko Rodrigezas turės per ribotą laiką sustabdyti teroristinę samdinių grupę, pasivadinusia Juodąja ranka. Vienu momentu pagrindinio veikėjo vaidmuo buvo paskirtas aktoriui Jasonui Momoa, žinomam iš „Akvameno“ (angl. „Aquaman“), tačiau tai dar nėra patvirtinta.

Režisierius šiam projektui surastas – Michaelas Dowse’as, kurio repertuare paskutinis filmas yra praeitų metų komedija „Stjuberis“ (angl. „Stuber“). Tuo tarpu prie scenarijaus prisidės vienas iš „Džono Viko“ (angl. „John Wick“) trilogijos scenaristų. Už šį projektą atsakinga „Constantin Film“ studija, kuri jau turi patirties video žaidimų adaptacijose su jų kurtais „Absoliutaus blogio“ (angl. „Resident Evil“) filmais. Jie neslepia savo ambicijų su „Just Cause“ pradėti naują, globalią seriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles