Internete pasirodė garsaus slapto filmo ištrauka

Internete pasirodė garsaus slapto filmo ištrauka

Holivudo istorijos mėgėjai praėjusią savaitę turėjo apsidžiaugti – internete pasirodė pusvalandis filmo, kuris niekad neturėjo būti parodytas publikai.

Komikas Jerry Lewisas, kuriam šiemet sukako 90 metų, aštuntajame dešimtmetyje kūrė filmą „Diena, kai verkė klounas“ (angl. „The Day the Clown Cried“). Filme buvo pasakojama apie Antrojo pasaulinio karo metų Aušvico stovyklą ir pagrindinė filmo istorija buvo susijusi su gyvenimu nusivylusiu klounu, linksminančiu vaikus pakeliui į dujų kameras.

Išgirdus tokį siužetą nenuostabu, kad J. Lewisas dėjo dideles pastangas neišleisti filmo į viešumą. Ne viename interviu jis yra užsiminęs, kad „Diena, kai verkė klounas“ yra blogiausias dalykas, kurį jis galėjo sukurti, dar nematytu būdu įžeidžiantis žydų istoriją. Tuo pačiu nenuostabu, kad tokį rizikingą filmą norėjo pamatyti daugelis žmonių.

Dabar jie gavo tokią progą. Viešojoje erdvėje pasirodęs mėgėjiškai sumontuotas filmo pusvalandis yra didžiausia iki šiol matyta filmo dalis. J. Lewisas yra minėjęs, kad filmas negalėtų būti išleistas net ir labai norint, kadangi jis nebuvo baigtas filmuoti ir jam trūko ne vienos scenos, kas gali paaiškinti kapotą ištraukos montažą.

Vienaip ar kitaip, „Diena, kai verkė klounas“ yra bent nedidelė Holivudo istorijos dalis, per kelis dešimtmečius dominusi ne vieną žmogų. J. Lewisas neseniai atidavė visą šiam filmui filmuotą medžiagą į JAV Kongreso biblioteką, kas reiškia, jog žmonės anksčiau ar vėliau turės laisvą priėjimą prie filmo, nors tai neatsitiks bent iki 2024 metų.

Žemiau galite pažiūrėti minėtojo filmo ištrauką:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles