Mirė legendinis dainininkas ir aktorius Davidas Bowie

Mirė legendinis dainininkas ir aktorius Davidas Bowie

Pirmadienio rytą pasaulyje nuvilnijo liūdna žinia – kovą su vėžiu pralaimėjęs mirė 69-ių metų legendinis britų atlikėjas Davidas Bowie. Vokalistas buvo vienas įtakingiausių XX a. pasaulio muzikos kūrėjų bei nepraleisdavo progos ir pats suvaidinti kine.

Oficialioje atlikėjo Facebooko paskyroje rašoma: „D. Bowie mirė po įnirtingos, 18 mėnesių trukusios kovos su vėžiu. Paskutines savo gyvenimo akimirkas jis praleido šeimos apsuptyje. Daugelis jūsų kartu su mumis išgyvenate šią netektį, tačiau šį sielvarto metą prašome Jūsų gerbti šeimos privatumą“. Žinią apie atlikėjo netektį patvirtino ir jo sūnus Duncanas Bowie, kurį daugelis geriau pažįsta Zowie Bowie pseudonimu: „Labai apgaulestaujame bei sunku tai ištarti, bet tai tiesa. Kuriam laikui dingstu iš realybės. Ramybės visiems“.

Užuojautą dėl dainininko mirties pareiškė ir Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas: „Užaugau klausydamas ir žiūrėdamas į pop genijų Davidą Bowie. Jis buvo tikras meistras. Didžiulė netektis“.

Muzikinę karjerą atlikėjas užbaigė savo naujausiu albumu „Blackstar“, kuris buvo išleistas kiek mažiau nei prieš savaitę. Šiuo metu daugelis teigia, kad būtent naujausias albumas ir yra sėkmingiausias vokalisto karjeroje.

Norime priminti, kad Davidas Bowie kurį laiką buvo ir sėkmingų aktorių tarpe. Aktorius netgi buvo nominuotas Auksiniam Gaubliui 1982-aisiais metais už geriausią metų dainą filme „Žmonės katės“ (angl. „Cat People“). Davido Bowie žymiausias vaidmuo kino istorijoje buvo pažymėtas, kaip 1986-ųjų metų filmas „Labirintas“ (angl. „Labyrinth“), tačiau vėliau jis pasirodė ir kituose puikiuose filmuose, kaip kad režisieriaus C. Nolano juostoje „Prestižas“ (angl. „The Prestige“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles