Aktorė Cate Blanchett prisijungia prie „Borderlands“ filmo

Aktorė Cate Blanchett prisijungia prie „Borderlands“ filmo

Nors globalinė pandemija vis dar stabdo filmų produkcijas, populiaraus video žaidimo „Borderlands“ adaptacija po truputį juda į priekį. Režisierius Eli Rothas ne ką tik paskelbė suradęs pagrindinę aktorę – dviejų Oskarų laimėtoja Cate Blanchett atliks žaidimų gerbėjams gerai pažįstamos veikėjos Lilith vaidmenį.

„Borderlands“ žaidimuose Lilith yra viena iš saugyklos medžiotojų, kurie ieško legendomis apipintų, nežemiškos kilmės lobių. Maža to, ji taip pat yra sirena, apdovanota nematomumo bei fenikso galiomis. Pirmojoje dalyje ji buvo viena iš valdomų veikėjų, tačiau vėlesni žaidimai ją pavertė pagrindine visos serijos veikėja. Gali būti, kad filmai iš to semsis įkvėpimo ir pavers C. Blanchett šios serijos varomąja jėga.

„Borderlands“ filmas šiuo metu yra ankstyvoje produkcijoje. „Černobylio“ (angl.  „Chernobyl“)scenaristas Craigas Mazinas šiuo metu dar koreguoja scenarijų, o filmavimas planuojamas pradėti šių metų pabaigoje. Aktorė C. Blanchett taip pat filmuojasi kitose juostose – ji pirma turi pabaigti dirbti režisieriaus Guillermo del Toro naujajame filme „Nightmare Alley“ (liet. „Košmarų alėja“) su Bradley Cooperiu ir Rooney Mara, tačiau šiuo metu ši produkcija nejuda.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles