Aktorė Cate Blanchett prisijungia prie „Borderlands“ filmo

Aktorė Cate Blanchett prisijungia prie „Borderlands“ filmo

Nors globalinė pandemija vis dar stabdo filmų produkcijas, populiaraus video žaidimo „Borderlands“ adaptacija po truputį juda į priekį. Režisierius Eli Roth ką tik paskelbė suradęs pagrindinę aktorę – dviejų Oskarų laimėtoja Cate Blanchett atliks žaidimų gerbėjams gerai pažįstamos veikėjos Lilith vaidmenį.

„Borderlands“ žaidimuose Lilith yra viena iš saugyklos medžiotojų, kurie ieško legendomis apipintų, ateiviškos kilmės lobių. Papildomai ji taip pat yra sirena, apdovanota nematomumo bei fenikso galiomis. Pirmojoje dalyje ji buvo viena iš valdomų veikėjų, tačiau vėlesni žaidimai ją pavertė pagrindine visos frančizes veikėja. Gali būti, kad filmai iš to semsis įkvėpimo ir pavers Cate Blanchett šių filmų varomąja jėga.

„Borderlands“ filmas šiuo metu vis tiek yra ankstyvoje produkcijoje. „Černobilio“ rašytojas Craig‘as Mazin‘as šiuo metu dar koreguoja scenarijų, o filmavimas planuojamas pradėti šių metų pabaigoje. Aktorė Cate Blanchett taip pat yra viduryje filmavimų – ji pirma turi pabaigti dirbti prie režisieriaus Guillermo del Toro naujojo projekto „Nightmare Alley“ su Bradley Cooper‘iu ir Rooney Mara, tačiau šiuo metu ši produkcija nejuda.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles