Dougas Limanas režisuos Tomo Cruise’o filmą kosmose

Dougas Limanas režisuos Tomo Cruise’o filmą kosmose

Vis dar sunku patikėti patrakusia idėja apie Tomo Cruise’o bei Elono Musko pirmąjį filmą visiškai nufilmuotą kosmose, tačiau vyrai visai nejuokauja ir juda su šiuo projektu toliau. Prie filmo jau prijungtas ir režisierius – ilgalaikis ir gerai pažįstamas Tomo Cruise’o kolega Dougas Limanas.

Jau anksčiau režisierius bei aktorius bendradarbiavo tokiuose kokybiškuose filmuose kaip „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“) bei „Baris Sylas: Amerikos sukčius“ (angl. „American Made“). Jie taip pat abu yra pilotai ir nuotykių ieškotojai. D. Limanas buvo su šiuo kosminiu projektu nuo pradžių – dar prieš NASA organizacijai paskelbiant apie prisijungimą. Jis parašė pirmą scenarijaus versiją bei padėjo prodiusuoti.

Šiuo metu tiek aktorius, tiek režisierius turi pabaigti darbus, nekalbant apie fizinį pasiruošimą, reikalingą skrydžiui į kosmosą. D. Limanas mokslinės fantastikos projektą „Chaos Walking“ su „Žvaigždžių karuose“ (angl. „Star Wars“) išgarsėjusia aktore Daisy Ridley, o T. Cruise’as laukia, kada bus išleistas jo klasikos tęsinys „Asas: Maverikas“ (angl. „Top Gun: Maverick“) ir bus galima tęsti darbus prie naujojo „Neįmanomos misijos“ (angl. „Misiion Impossible“) filmo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles