Naujienos apie septintąjį Iksmenų filmą

Naujienos apie septintąjį Iksmenų filmą

Žymiųjų mutantų gerbėjai kol kas negalėjo pasigirti itin daug žiną apie pasirodysiantį jau septintąjį serijos filmą, tačiau paslapties šydas prasivėrė ir kūrėjai pasidalijo pirmosiomis nuotraukomis bei trupučiu informacijos. Filmas pasirodys 2018 metų lapkričio 2 d. ir vadinsis „“Iksmenai: Tamsusis Feniksas (angl. „X-Men: Dark Phoenix“). Juostos režisieriumi paskirtas Simon‘as Kinberg‘as, kuris anksčiau jau yra dirbęs su Iksmenų filmų serija kaip prodiuseris ir scenaristas, o naujausiame filme jis pirmą kartą gyvenime debiutuos kaip režisierius.

Nuotraukose galime išvysti vieną svarbiausių būsimojo filmo herojų Džinę Grei, virstančią ne į ką kitą, kaip į Tamsųjį Feniksą. Apie tai, kas yra Tamsusis Feniksas, gerbėjai žino iš komiksų, tačiau su juo susidurti galėjo ir trečiajame Iksmenų filme „Iksmenai: Žūtbūtinis mūšis“ (angl. „X-Men: The Last Stand“), kuomet Džinėje slypinti neribota galia išsiveržė, o pati veikėja tapo nekontroliuojama grėsme – Tamsiuoju Feniksu. Tačiau po to sekė serijos atnaujinimas, istorija keitėsi ir prisijungė nauji aktoriai, šitaip atsirado nauja ir naujesnė Džinė, kurią įkūnijo aktorė Sophie Turner.

Tamsiojo Fenikso istorija nukelia į 1992 metus, praėjus dešimt metų po įvykių filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalipse“). Jaunieji Iksmenai, lydimi reikliojo Profesoriaus X, įgauna pasitikėjimo savo jėgomis ir pamažu, prarasdami realų pojūtį savo galimybių riboms, ryžtasi misijai į kosmosą. Misijos metu saulės spinduliuotė pažadina Džinėje slypintį Tamsųjį Feniksą ir prasideda nauji nemalonumai.

Naujausias nuotraukas galite pamatyti po tekstu esančioje nuotraukų galerijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles