Naujasis filmo apie „Queen“ režisierius – D. Fletcheris

Naujasis filmo apie „Queen“ režisierius – D. Fletcheris

Dalios Ibelhauptaitės vyras Dexteris Fletcheris, režisavęs tokius filmus kaip „Erelis Edis“(angl. „Eddie The Eagle“) bei „Laukinis Bilas“(angl. „Wild Bill“), nusamdytas pabaigti režisuoti filmą apie „Queen“ pavadinimu „Bohemian Rhapsody“.

Kitą savaitę Londone vykstantis filmavimai pagaliau sugrįžta prie įprasto grafiko. Šią žinią vakar vakare pranešė dar kompanija, praėjus vos dviems dienoms po prieš tai su filmu dirbusio režisieriaus Bryan Singer atleidimo. Oficialios versijos, kodėl buvo atleistas Bryan Singer, nėra, bet šaltiniai teigia, kad tai dėl jo dažnų nepasirodymų darbo vietoje. Dėl to vietoj jo tekdavo režisuoti vyriausiajam operatoriui Thomas Newton Sigel. Be to, aktoriai ne kartą skundėsi režisieriaus neprofesionalumu. Sklido gandas, kad aktorius Tom Hollander jau ketino palikti filmo kūrybinę grupę, bet galų gale buvo prikalbėtas pasilikti. Pats Bryan Singer kaltina Fox atleidus jį vien dėl to, kad jam reikėjo trumpų atostogų, kad pabūtų su sunkiai sergančiu vienu iš savo tėvų.

Pagrindinį Fredžio Merkurio vaidmenį atliks seriale „Mr. Robot“ išgarsėjęs aktorius Rami Malek. Kompanija Fox filmo premjeros datos nekeičia – „Bohemian Rhapsody“ kino teatrus pasieks 2018-ųjų gruodžio 25d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles