D. Radcliffe‘as ir Z. Quinto vaidins filme apie unikalų narkotikų karą

D. Radcliffe‘as ir Z. Quinto vaidins filme apie unikalų narkotikų karą

Nepriklausomuose filmuose vis dažniau pasirodantis Danielis Radcliffe‘as pasirodys dar viename mažesniame ir įdomiai skambančiame projekte.

Kaip praneša tinklapis „Deadline“, „Hario Poterio“ filmų žvaigždė vaidins juostoje „Mes nepamirštame“ (angl. „We Do Not Forget“). Kartu su juo filme pasirodys ir iš „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) franšizės pažįstamas aktorius Zachary Quinto.

„Mes nepamirštame“ bus paremtas tikra istorija apie unikalų narkotikų karą tarp hakerių grupės „Anonymous“ ir pavojingojo Meksikos kartelio „Los Zetas“. Nesutarimai tarp dviejų grupių prasidėjo tuomet, kai „Anonymous“ paviešino daugiau nei 25 000 elektroninių laiškų tarp aukščiausiųjų Meksikos politikų. Laiškuose buvo paminėti ir pagrindinių „Los Zetas“ narių vardai, dėl ko narkotikų kartelis pradėjo medžioti hakerių grupės narius. „Anonymous“ galiausiai buvo priversti nutraukti savo kovą su narkotikų prekeiviais, nors niekas aiškiai nežino, dėl ko nesutarimas buvo nutrauktas taip staigiai. Tikėtina, kad filme tai ir bus nagrinėjama.

Juostą parašė Zachas Helmas, geriausiai pažįstamas kaip filmo „Sukurtas Haroldas“ (angl. „Stranger Than Fiction“) scenaristas. Filmą prodiusuos „First Look Media“, finansavusi geriausios metų juostos Oskarą laimėjusią „Sensaciją“ (angl. „Spotlight“), ir režisieriaus Antoine Fuqua kompanija „Fuqua Films“.

Numatoma, kad „Mes nepamirštame“ filmavimas prasidės iki šių metų galo, todėl galima tikėtis, kad juosta pasirodys kitą rudenį, prieš pat apdovanojimų sezoną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles