Pasirodė pirmasis „Kopa. Antra dalis“ anonsas

Po labai ilgo laukimo, kino studija „Warner Bros. Discovery“ paviešino savo būsimo metų hito, filmo „Kopa. Antra dalis“ (angl. Dune. Part Two) anonsą. Vienas laukiamiausių šių metų filmų, panašu, bus gerokai didesnio tempo už pirmąją dalį.

Pirmajame anonse galime išvysti ne tik daugiau veiksmo, platesnį pasaulį ar jau pažįstamus veikėjus, bet kartu ir šviežius personažus. Tarkim – naują juostos blogietį Feyd-Rauth, kurį įkūnys Oskaro nominantas Austinas Butleris. Taip pat, prie jo prisijungs ir itin didelį populiarumą dabar įgijusi Florence Pugh, vaidinsianti Princesę Irulaną. Dar viena staigmena žiūrovams bus ir pirmoje dalyje tariamai žuvęs Josho Brolino personažas Gurnis Halekas, kuris ir vėl matomas antrojo filmo anonse.

Pasakoti apie anonsą nėra didelės prasmės, nes vien jis atrodo labai epinis. Dėl to, kviečiame pažiūrėti patiems.

Pagrindinius vaidmenis filme atliks jau minėtas Timothee Chalametas ir Austinas Butleris, Zendaya, o prie jų prisijungs ir visas Holivudo žvaigždynas, įskaitant Javierą Bardemą, Dave‘ą Bautistą, Rebecca Ferguson, Florence Pugh, Lea Seydoux, Stellanas Skarsgardas, Christopheris Walkenas, Timas Blake‘as Nelsonas, Charlotte Rampling ir dar daug kitų. „Kopa. Antra dalis“ kino teatruose bus rodomas nuo lapkričio 3 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles