„Kortų namelis“ sugrįš dar vienam sezonui

„Kortų namelis“ sugrįš dar vienam sezonui

„Netflix“ jau garsėja savo įpročiu niekad nenutraukti populiariausių savo serialų, kad ir kokia kokybe jie pasižymėtų. Kompanija tai įrodė dar kartą, paskelbusi, kad serialas „Kortų namelis“ (angl. „House of Cards“) atnaujinamas ir penktajam sezonui.

Kaip skelbiama oficialiame pranešime spaudai, į serialą sugrįš visi pagrindiniai aktoriai, tarp kurių yra už Franko Underwoodo ir jo žmonos Claire vaidmenis daugybę apdovanojimų susirinkę, atitinkamai, Kevinas Spacey ir Robin Wright.

Visgi pasikeitimų seriale bus. Pagrindinis „Kortų namelio“ scenaristas Beau Willimonas, amerikietiškosios serialo versijos kūrėjas, po ketvirtojo serialo atsisakys scenaristo pareigų. Kol kas neaišku, kas jį šioje pozicijoje pakeis.

Tai yra ganėtinai keistas sprendimas, kadangi „Kortų namelis“ yra vienas populiariausių šių dienų serialų, net jeigu ir kenčiantis nuo vis prastėjančios kokybės. Keli televizijos ekspertai jau pradėjo kurti sąmokslo teorijas, kodėl B. Willimonas nusprendė pasitraukti iš serialo. Pagal vieną iš seniai sklandžiusių teorijų, jis nuo pat pradžių planavo tik keturis serialo sezonus, nes taip „Kortų namelis“ turėtų tiek serijų, kiek kortų kaladė turi kortų. Scenaristas galimai priešinosi penktajam serialo sezonui ir dėl to atsisakė jį toliau kurti.

Kol kas, tiesa, tai yra paprasčiausi spėliojimai. Iki penktojo sezono, kuris veikiausiai pasirodys 2017 metų pradžioje, dar liko daug laiko. Tuo tarpu ketvirtasis „Kortų namelio“ sezonas jau čia pat – Frankas Underwoodas sugrįš jau kovo 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. alter ego / 2016 vasario 2

    Būkit geri, jei jau sharinat visur savo tekstus, bent pasivarginkit suredaguot. Ausų neglosto 🙂