Alejandro Gonzalezas Inarritu laimėjo Režisierių gildijos apdovanojimą už filmą „Žmogus-paukštis“

Alejandro Gonzalezas Inarritu laimėjo Režisierių gildijos apdovanojimą už filmą „Žmogus-paukštis“

Vakar vykusioje 66-ojoje Režisierių gildijos apdovanojimų ceremonijoje triumfavo filmo „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“) režisierius Aljandro Gonzalezas Inarritu. Jis buvo įvardintas kaip geriausias 2014-ųjų režisierius. Šis apdovanojimas kaip ir apsprendė režisieriaus likimą Oskarų ceremonijoje dar labiau pastumėdamas jį link auksinės statulėlės.

Kol kas režisierius tiesiog šluoja gildijų apdovanojimus, o tai vyksta labai retai. Kol kas jis yra pelnęs tris iš keturių pagrindinių Holivudo gildijų apdovanojimus – Režisierių, Prodiuserių ir Kino aktorių gildijų. Liko tik Scenaristų gildijos apdovanojimai, kurie bus paskelbti kitą šeštadienį.

Per 66 metus 59 režisierių gildijos nugalėtojai pelnė Oskarų statulėles. Pastarąjį kartą, visų gildijų apdovanojimus susišlavęs, bet Oskaro nelaimėjęs filmas buvo „Apolo 13“ (angl. „Appolo 13“), kuris tais metais nusileido „Narsiajai širdžiai“ (angl. „Braveheart“).

Režisierių gildijos apdovanojimuose taip pat buvo apdovanoti ir dokumentikos, televizijos, pokalbių laidų ir kitų kategorijų nugalėtojai. Visas nugalėtojų sąrašas atrodo taip.

Geriausias filmas: Alejandro Gonzalezas Inarritu už filmą „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“)

Geriausia dokumentika: Laura Poitras už filmą „Pilietis nr. 4“ (angl. „Citizenfour“)

Geriausias draminis serialas: Lesli Linka Glatter už serialą „Tėvynė“ (angl. „Homeland“)

Geriausias komiškas serialas: Jill Soloway už serialą „Geriausia nauja mergina“ (angl. „Transparent: Best New Girl“)

Geriausias televizijos filmas ar miniserialas: Lisa Cholodenko už miniserialą „Olivija Kiteridž“ (angl. „Olivia Kitteridge“)

Geriausia pokalbių/sporto/naujienų laida, rodoma reguliariai: Dave‘as Dometis už „Vakaro šou su Jimmy‘iu Fallonu“ (angl. „The Tonight Show With Jimmy Fallon“)

Geriausia speciali pokalbių/sporto/naujienų laida: Glennas Weisas už „68-uosius kasmetinius Tony apdovanojimus“ (angl. „68th Annual Tony Awards“)

Geriausia realybės šou: Anthony‘is B. Sacco už „Kėdė: testas“ (angl. „The Chair: The Test“)

Geriausia vaikiška programa: Jonathanas Judge‘as už laidą „100 dalykų, kuriuos reik padaryti prieš vidurinę“ (angl. „100 Things To Do Before High School“).

Geriausia reklama: Nicolai‘us Fuglsigas už „Sapeurs“, Guinness, „Waiting“ ir FEMA reklamas

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles