Vaidybinį projektą „Genocido vargonai“ kurs kultinio „Senio“ režisierius

Vaidybinį projektą „Genocido vargonai“ kurs kultinio „Senio“ režisierius

Pranešama, kad Pietų Korėjos režisierius Parkas Chan-Wookas režisuos vaidybinę labai populiaraus romano, pagal kurį statoma ir animefilmas „Genocido vargonai“ (angl. „Genocidal Organ“), versiją. Prodiuserių kompanijai „The Sean Daniel Company“ pagaliau pavyko susitarti dėl vaidybinės versijos su dabar jau bankrutavusia „Manglobe“ ir tebeveikiančia „Geno Studio“, kuri šiuo metu tęsia animacinio projekto įgyvendinimą. Animacinis filmas, kurį režisuos ShukoMurase, pasirodys šiais metais.

„Genocido vargonų“ veiksmas vystosi postapokaliptiniame Sarajeve, kur detonuotas savadarbis sprogmuo sulygino Bosnijos ir Hercegovinos sostinę su žeme, o visą likusį pasaulį įsuko į chaosą ir žiaurų genocidą. Viso to centre atsidūręs paslaptingas amerikietis Džonas Paulas kartu su žvalgybos agente Kleivis Šepard gauna užduotį surasti tikrąją blogio šerdį – genocido vargonus.

Romanas „Genocido vargonai“ yra debiutinė mokslinės fantastikos rašytojo Project Itoh, mirusio 2009 m., knyga. Dabar, režisieriumi patvirtinus P. Chan-Wooką, vaidybinis projektas taip pat įgaus pagreitį P. Chan-Wookasžinomas iš savo Keršto trilogijos, kurią sudaro filmai „Užuojauta Keršto ponui“ (kor. „Boksuneunnauigeot“, 2002 m.), „Senis“ (kor. „Oldeuboi“, 2003 m.) ir „Užuojauta Keršto poniai“ (kor. „Chinjeolhan Geumjassi“, 2005 m.), paskutiniu metu dirbo prie įvairių naujų projektų. „Genocido vargonai“ taps vienu iš keleto P. Chan-Wooko projektų, kadangi jau dabar yra prisikaupę nemažai ankstesnių darbų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles