„Sostų žaidimo“ sezono pabaigą stebėjo rekordinis žiūrovų skaičius

„Sostų žaidimo“ sezono pabaigą stebėjo rekordinis žiūrovų skaičius

Sekmadienį pasirodžiusi įspūdingoji paskutinė šeštojo „Sostų žaidimo“ sezono serija HBO televizijai atnešė pasakiškus reitingus. Pranešama, kad serialas pasiekė savo žiūrimumo rekordą.

Kaip teigia „Variety“, šeštojo „Sostų žaidimo“ sezono pabaiga žiūrėjo 8.9 mln. žiūrovų. Tai yra ženkliai daugiau nei anksčiau pasiektas rekordas – paskutinę penktojo sezono seriją žiūrėjo 8.1 mln. žiūrovų.

Žiūrint į skaičius galima nesunkiai pamatyti, kokiu fenomenu tapo „Sostų žaidimas“. Pirmojo sezono pabaigą 2011 metais žiūrėjo vos trys milijonai žmonių, todėl serialo auditorija tiesiog patrigubėjo.

Šie skaičiai, tiesa, atsižvelgia tik į tai, kiek žiūrovų žiūri serialą tą pačią dieną, kuomet pasirodo naujoji serija. Interneto laikais kuo toliau, tuo patogiau serialus yra žiūrėti pasitelkiant kitus (legalius, JAV nesunkiai prieinamus) metodus. Šia prasme „Sostų žaidimas“ taip pat stebina savo skaičiais – vidutiniškai kiekvieną savaitę, skaičiuojant tokias HBO kanalo platformas kaip „HBO Go“ ar „HBO Now“, serialą žiūrėjo daugiau nei 23 mln. žiūrovų. Tokiais skaičiais gali pasigirti vos keli serialai, o žinant tai, kad HBO kanalas yra prieinamas ne visiems amerikiečiams, reitingai išties stulbina.

Tikėtina, kad kitais metais šie skaičiai tik didės. Serialo kūrėjai neseniai užsiminė, kad liko vos keliolika „Sostų žaidimo“ serijų, todėl susidomėjimas kiekviena jų bus stulbinantis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles