T. Cruise‘as filmuosis naujoje D. Limano fantastinėje juostoje „Lunaparkas“

T. Cruise‘as filmuosis naujoje D. Limano fantastinėje juostoje „Lunaparkas“

Išgelbėję pasaulį nuo ateivių ir įveikę narkotikų kartelius Tomas Cruise‘as ir Dougas Limanas dabar galbūt atsidurs atvirame kosmose, į kur juos galėtų nunešti ilgai brandintas šio režisieriaus mokslinės fantastikos projektas.

Pranešama, kad T. Cruise‘as prisijungė prie D. Limano kuriamo mokslinės fantastikos veiksmo filmo „Lunaparkas“ (angl. „Luna Park“). Kol kas projektas dar tik pradėtas kurti ir niekas nežino, kaip viskas susiklostys, priklausomai nuo to, koks bus galutinis preliminaraus scenarijaus variantas, tačiau teigiama, kad geras ženklas yra jau vien tai, kad filmo kūrimo darbai pagaliau pajudėjo iš mirties taško.

„Lunaparkas“ pasakos apie grupę atskalūnų darbuotojų, kurie surizikuoja nuvykti į mėnulį tam, kad pavogtų energijos šaltinį. D. Limanas šiuo projektu aistringai domisi jau kurį laiką. Kūrybinį procesą buvo planuojama pradėti dar 2011 m. su tokiais aktoriais kaip Chrisas Evansas ir Andrew Garfieldas. Buvo gautas ir leidimas iš kino studijos „Paramount“, tačiau po vieno iš rėmėjų „Skydance Pictures“ bankroto studija sustabdė filmo kūrimą, kadangi jo biudžetas siekė įspūdingą 100 mln. JAV dolerių sumą.

Nežinia, ar „Skydance“ ir „Paramount“ vis dar turi teisę daryti kokią nors įtaką filmui, bet kadangi abi kompanijos vis dar maudosi naujausio T. Cruise‘o filmo „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission Impossible – Rouge Nation“) šlovės spinduliuose , o artimiausiu metu laukiamas „Džeko Ryčerio“ (angl. „Jack Reacher“) tęsinys, panašu, kad šįsyk studija kuriant „Lunaparką“ pasitrauks į antrą planą.

Kol „Lunaparko“ kūrimas vis dar yra pradinėje stadijoje, išlieka aktualus klausimas, ar T. Cruise‘as vaidins šiame filme, ar ne, kadangi jau yra numatytas antros „Džeko Ryčerio“ (angl. „Jack Reacher 2“) dalies filmavimas, taip pat kitais metais planuojama kurti ir šeštą „Neįmanomą misiją“.

Nors T. Cruise‘as garsėja savo išrankumu renkantis režisierius, su kuriais jis nori dirbti, panašu, kad liko labai patenkintas bendradarbiavimu su D. Limanu filme „Ties riba į rytojų“ (angl. „The Edge of Tommorrow“), viso pasaulio mastu uždirbusiame daugiau kaip 350 mln. JAV dolerių ir naujoje juostoje „Mena“, kurios premjera numatyta 2017 m. sausio 6 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles