Prie trečiosios „Bridžitos Džouns dienoraščio“ dalies prisijungia Patrickas Dempsey‘is

Prie trečiosios „Bridžitos Džouns dienoraščio“ dalies prisijungia Patrickas Dempsey‘is

Trečioji garsiojo filmo „Bridžitos Džouns dienoraštis“ (angl. „Bridget Jones‘s Diary“) dalis jau greitai taps realybe. Kaip praneša kino naujienų tinklapis „Deadline“, filmo kūrėjai jau surado pagrindinius juostos aktorius.

Pasak „Deadline“, prie filmo prisijungė aktorius Patrickas Dempsey. Jis išgarsėjo suvaidinęs seriale „Grei anatomija“ (angl. „Grey‘s Anatomy“), po kurio labiau dėl savo išvaizdos nei dėl aktorinių sugebėjimų buvo kviečiamas vaidinti įvairiose romantinėse juostose. Tarp jų buvo tokie filmai kaip „Mergina iš Alabamos“ (angl. „Sweet Home Alabama“), „Užkerėtoji“ (angl. „Enchanted“) bei „Valentino diena“ (angl. „Valentine‘s Day“).

Jo rolė naujajame filme apie Bridžitą Džouns kol kas yra laikoma paslaptyje. Kaip pranešama, naujasis filmas vadinsis „Bridžitos Džouns kūdikis“ (angl. „Bridget Jones‘s Baby“), todėl netyla spėjimai, kad P. Dempsey gali vaidinti minėtojo kūdikio tėvą.

Vaiko tėvo tapatybė veikiausiai ir taps didžiausia šio filmo paslaptimi. Jau anksčiau buvo paskelbta, kad į filmą sugrįš aktorius Colinas Firthas, dar kartą suvaidinsiantis Bridžitos Džouns gyvenimo meilę. Pagrindinis jo konkurentas pirmosiose dviejose dalyse negrįš – aktorius Hugh Grantas atsisakė vaidinti tęsinyje. Savaime suprantama, pagrindinę veikėją įkūnijanti aktorę Renee Zellweger žymųjį vaidmenį suvaidins jau trečią kartą.

Pirmosios dalies, pasirodžiusios 2001 metais, režisierius Sharonas Maguire‘as vėl sės į režisieriaus kėdę. Scenarijų jau parašė garsiosios knygos apie Bridžitą Džouns autorė Helen Fielding ir Davidas Nichollsas.

Neaišku, kada naujasis filmas pasirodys kino teatruose, tačiau tikėtina, kad jis bus pradėtas filmuoti jau šių metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles