Liamas Neesonas suvadins „giliagerklį“ naujame filme apie Votergeito skandalą

Liamas Neesonas suvadins „giliagerklį“ naujame filme apie Votergeito skandalą

Jau praėjo daugiau nei 40 metų, nuo tos akimirkos, kai iš posto pasitraukė pirmas ir vienintelis JAV prezidentas Richardas Nixonas. Tai įvyko po garsiojo Votergeito skandalo, kai buvo įsilaužta į Demokratų Nacionalinio komiteto būstinę ir slapta įrašinėjami visi pokalbiai. Tuo metu pirmieji apie šį įvykį pranešinė labai gilų ir pavojingą tyrimą atlikę „The Washington Post“ žurnalistai Bobas Woodwardas ir Carlas Bernsteinas, kurie šiais laikais yra laikomai tiriamosios žurnalistikos kalviais. Jų istorija buvo nušviesta 1976 metų filme „Visi Prezidento vyrai“ (angl. „All the President‘s Men“). Dabar atėjo metas nušviesti ne ką mažiau svarbią šio skandalo personą – Marką Feltą.

Jei tas vardas nieko tikslaus nepasako, tai yra būtent todėl, kad iki 2005 metų, kol nepraėjo daugiau nei 30 metų nuo paties įvykio, M. Feltas geriau buvo žinomas kaip „giliagerklis“ arba anglų kalboje „Deep Throat“. Jeigu ėmėt labai krizenti, tai metas eiti miegoti, vaikai. Šioje su seksu nieko bendro neturinčioje istorijoje „giliagerklis“ buvo slaptas informatorius, nušvietęs tam tikrus Votergeito įvykius ir skleidęs slaptą informaciją patiems žurnalistams. Tokią informaciją, kuri leido žurnalistams atskleisti visą tiesą.

Kaip buvo paskelbta oficialiu spaudos pranešimu, Marką Feltą įkūnys Liamas Neesonas. Smagu, kad po tiek daug veiksmo filmų aktorius galiausiai gaus vieną labai rimtą vaidmenį ir turės suvaidinti vieną itin svarbų FTB atstovą ypatingai svarbiame įvykyje ne tik JAV, bet ir pasaulio politikoje.

Filmą režisuos Peteris Landesmanas, kuriam, akivaizdu, ne tik patinka, bet ir tinka kurti tikrais įvykiais paremtus filmus apie informacijos nutekinimus. Jau šį gruodį pasirodys jo filmas „Sukrėtimas“ (angl. „Concussion“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliksiantis Willas Smithas taps daktaru, atskleidusiu amerikietiško futbolo poveikį žmonių smegenis.

Markas Feltas praėjusio amžiaus aštuntajame dešimtmetyje buvo FTB direktoriaus pavaduotojas ir būtent tą laikotarpį filme ir matysime. Kaip teigiama pranešime, jis bus vaizduojamas kaip žmogus, kuriam labai nemalonu matyti, kaip jo vadovaujama organizacija užsiima įvykių dangstymu. Tuo pačiu jį drasko vidiniai prieštaravimai, kad jis atskleidžia slaptą informaciją. Taigi, tai bus trileris apie šnipus. Filmavimo darbai turėtų būti pradėti kitų metų kovą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles