Pirmasis „Peno“ anonsas nukelia į Piterio Peno vaikystę

Kino studija „Warner Bros.“ paskelbė pirmąjį naujai kuriamos istorijos „Penas“ (angl. „Pan“) anonsą, kurioje bus pasakojama legendinio pasakų personažo Piterio Peno priešistorę, kurioje jis yra dar vaikas ir neturi jokių magiškų galių. Šią vaikišką pasaką visiškai naujai perstatė ir savo viziją įnešė režisierius Joe Wrightas.

Filme bus pasakojama apie jaunąjį vaikų globos namų auklėtinį Piterį, kuris apgyvendinamas kartu su kitais našlaičiais, likusiais be tėvų po karo. Berniuką pagrobia piratai, vadovaujami baisiojo Juodabarzdžio. Ir taip prasideda didingi ir stebuklingi nuotykiai Niekados šalyje, kurie ir suformuoja vaikų didvyrį, amžiams žinomą Piterio Peno vardu.

Nors filmas iš anonso atrodo be galo gražus, įspūdingas ir tikrai gerai išdirbtas, bet po anonso kažkaip neapleidžia nuojauta, kad istorija labiau nušvies Kablio priešistorę, ne Peno. Tačiau, kaip viskas bus, paaiškės pasirodžius juostai.

Tuo tarpu jau dabar galima pastebėti, kad vieną pagrindinių vaidmenų atliksiantis Hugh Jackmanas bus filmo žvaigždė ir savo vaidyba tikrai nenuvils. Reikia tikėtis, kad ir likę aktoriai, įskaitant ir nepriekaištingai čia atrodančią Rooney Mara, savo darbu pakerės visus žiūrovus.

Naujausioje pasakos vizijoje vaidmenis taip pat atliks jaunasis Levis Milleris, Amanda Seyfried, Lewisas Macdougallas, Jackas Charlesas, Adeel Akhtar ir kiti.

Filmas pasirodys kitų metų liepos 17 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles