Velso aktorius ir muzikantas Rhysas Ifansas dramoje „Serena“ virto tyliu ir pavojingu medkirčiu

Filmuose „Nepaprastas Žmogus-voras“, „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 1 dalis“ pasirodęs ir populiariame romantiškame filme „Noting Hilas“ Hugh Granto kambarioką įkūnijęs Velso aktorius ir muzikantas Rhysas Ifansas į kino teatrų ekranus dramoje „Serena“ sugrįžta ypač vyriškame amplua.

Juosta, kurioje pagrindiniuis vaidmenis atliko Jennifer Lawrence ir Bradley Cooperis, veiksmas rutuliojasi Didžiosios depresijos metais. Kaubojiška kepure pasidabinęs tamsiaplaukis 47-erių Rh.Ifansas filme „Serena“ tapo kiek gąsdinančiu, tyliu, tačiau nepėsčiu medkirčiu iš Apalačų kalnų.

Kalbėdamas su Walesonline.co.uk žurnalistais, pats aktorius pavadino naująją dramą „Medkirčių Makbetu“, siedamas juostos siužeto liniją su Williamo Shakespeare‘o tragedija „Makbetas“, laikoma vienu tamsiausių ir stipriausių anglų dramatugo darbų. Pjesėje kalbama apie ambicingo Škotijos kariuomenės vado galios troškimą ir jųdviejų su žmona suregztas pinkles, karaliaus nužudymą bei sielos blaškymąsi.

Šiaurės Karolinoje vykstantis „Serenos“ veiksmas panašus tuo, kad jo centre – įtakos trokštanti sutuoktinių pora. Nepaisydami ekonominio nuosmukio jie mėgina išsaugoti jų kuriamą medienos verslo imperiją. Tačiau ten, kur įsimaišiusi galia ir pinigai, niekuomet nebūna ramu. Ypač svarbus juostoje moters paveikslas. J.Lawrence herojė Serena Pemberton yra efektinga moteris, nepasiduodanti net kliūčių akivaizdoje, dvasios tvirtybe prilygstanti vyrams, tačiau pasižyminti ledi Makbet vardo vertu šaltu protu ir žiaurumu.

Nors filmo „Serena“ kūrėjai tiksliai neatskleidžia, tačiau panašu, kad Rh.Ifanso herojus Galovėjus dramoje taps arba abiejų sutuoktinių, ar tik ponios Pemberton santykių aiškinimosi su priešais įrankiu. „The Debrief“ kino kritikų teigimu, Velso aktoriaus indėlis svarbus, o jo vaidmuo ypač įtemptas – nors ir nedaugžodžiauja, Galovėjus parodo sugebąs ne tik kirsti medžius, bet ir žudyti.

Apie meilę, žmonių gobšumą, norą praturtėti ir korupciją Didžiosios depresijos metais pasakojanti drama „Serena“ Lietuvą pasieks nuo gruodžio 5-tos dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles