Denis Villeneuve‘as nerežisuos naujo Džeimso Bondo filmo

Denis Villeneuve‘as nerežisuos naujo Džeimso Bondo filmo

„Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ (angl. „Balde Runner 2049“, 2017 m.), nors ir patyręs finansinę nesėkmę, tačiau sulaukęs itin palankios kritikos, dar kartą patvirtino, kad kanadietis Denis Villeneuve‘as moka kurti fantastinius filmus. Tačiau tam, kad geriau susitelktų į šį žanrą, jis nerežisuos naujo Džeimso Bondo serijos filmo, nors apie tai kažkada buvo užsiminęs.

Duodamas interviu „The Playlist“, D. Vileneuve‘as galutinai išsklaidė gandus: jis nerežisuos naujo Bondiados filmo, prioritetą suteiks fantastiniam filmui „Kopa“ (angl. „Dune“). Net jei ankstesniame interviu, kurį jis davė prancūzų interneto portalui „Allociné“ režisierius leido suprasti, kad „Kopa“ nebūtinai bus jo kitas projektas, dabar panašu, tenka pranešti, kad D. Villeneuve‘as nerežisuos 25-ojo Bindiados filmo ir visiškai susitelks į naują Franko Herberto romano ekranizaciją.

„Danielis Craigas yra iš tiesų labai įkvepiantis aktorius ir aš su juo bendravau. Tačiau problema ta, kad šiuo metu dirbu prie „Kopos“. Privilegija dirbti su Danieliu būtų svajonės išsipildymas. Dirbti su juo kuriant Džeimso Bondo filmą būtų tikras malonumas. Manau, kad tai – tik tvarkaraščių suderinimo problema.“.

Tarptautiniai Džeimso Bondo filmų serijos autorių teisių platintojai vis dar ieško pirkėjo. Interneto portalas „Deadline“ skelbia, esą, panašu, jog sutartis dėl filmo platinimo JAV pasirašoma ne su „Universal“, „Fox“ ar „Warner Bros.“, bet su „Annapurna“. Likusiame pasaulyje aukcionai vis dar atviri. 25-asis Džeimso Bondo filmas turėtų pasirodyti 2019 m. lapkričio 8 d.

Ir tai greičiausiai bus paskutinis Bondiados filmas, kuriame agentą 007 įkūnys D. Craigas. Tarp kandidačių vaidinti Džeimso Bondo merginą minima italės Monicos Bellucci pavardė. Savo ruožtu dviejų Oskarų laureatas Christophas Waltzas turėtų vaidinti pagrindinį blogiuką.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles