„Garfildas“ grįš į kinus, prie projekto jungiasi Chrisas Prattas ir Samuelis L. Jacksonas

„Garfildas“ grįš į kinus, prie projekto jungiasi Chrisas Prattas ir Samuelis L. Jacksonas

Jau kitais metais į kino teatrus sugrįš turbūt mylimiausias riebus oranžinis katinas Garfildas (angl. Garfield). Animacinį filmą kurs „Alcon Entertainment“ ir „Nickelodeon“ studijos, o prie pirmadienių nekenčiančio katino projekto jungiasi tikrai rimti aktoriai.

Kaip praneša portalas „Deadline“, pagrindinio veikėjo, lazanijos megėjo ir eibių krėtėjo Garfildo personažą Garfildą įgarsins aktorius Chrisas Prattas, o šio mylimo katinuko tėvas Vikas kalbės aktoriaus Samuelio L. Jacksono balsu. Taip pat, būtent Vikas bus naujas personažas šioje realybėje, nes originaliuose Garfildo komiksuose jo nebuvo. Kol kas tik šie du aktoriai yra oficialiai patvirtinti.

Filmą režisuos Markas Dindalis, kuris jau yra kūręs animacinį filmą „Viščiukas Cypsius“ (angl. Chicken Little), o scenarijų juostai parašė Davidas Reynoldsas. Jam animacija taip pat nėra naujas laukas, mat vienas garsiausių jo darbų yra „Žuviukas Nemo“ (angl. Finding Nemo). Kol kas neaišku, apie ką konkrečiai bus pasakojama naujajame animaciniame projekte, tačiau žinoma tik tiek, kad istorija tikrai remsis originaliaisiais komiksais (savaime suprantama, neskaitant naujo personažo – Garfildo tėvo).

Nors 2004 ir 2006 metais pasirodę Garfildo filmai nesulaukė didelės sėkmės, pats personažas ir viskas, kas su juo yra susiję, yra absoliuti pinigų kalimo mašina. Įvairios atributikos ir filmų ar serialų peržiūrų pajamos kasmet siekia daugiau nei 1 mlrd. JAV dolerių, tad nieko nuostabaus, kad šio veikėjo prikėlimas didiesiems ekranams buvo tik laiko klausimas.

Planuojama, kad „Garfildas“ kinus pasieks 2023 metų lapkričio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles