„Įstatymus gerbiantis pilietis“ su Gerardu Butleriu turės tęsinį

„Įstatymus gerbiantis pilietis“ su Gerardu Butleriu turės tęsinį

Dar 2009 metais kinus pasiekė įtemptas veiksmo trileris „Įstatymus gerbiantis pilietis“ (angl. Law Abiding Citizen), kuris visiškai netikėtai buvo toks geras, kad užkariavo žiūrovų širdis. Nepaisant gana silpnokos pabaigos, viso filmo dėstymas ir vystymas buvo ypatingai įdomus ir gniaužė kvapą, tad net ir su menkais trūkumais, abejingų šiam filmui praktiškai nebuvo. Buvo giriami ir filme vaidinę Jamie Foxxas su Gerardu Butleriu.

Praėjus 13 metų, paaiškėjo, kad bus kuriamas ir filmo tęsinys. Apie tai prabilo prodiuseris Lucas Fosteris ir scenaristas Kurtas Wimmeris, kurie dirbo ir su pirmuoju filmu. Pats scenaristas tvirtina, kad tęsinys „išsprogdins visų smegenis“ savo kūrybiškumu ir kokybe. Ko, aišku, reiktų tikėtis iš prieš daugiau nei dešimtmetį būtent tą ir padariusio filmo tęsinio.

Kol kas neskelbiama, apie ką bus antroji dalis, taip pat dar nėra patvirtintas ir nė vienas aktorius, kuris vaidins filme. Turbūt galima numanyti, kad potencialiai gali grįžti ir Gerardas Butleris, mat jis numatytas ir kaip vienas filmo prodiuserių. Trumpai primenant, pirmoji dalis, pasirodžiusi 2009 metais, psaakojo apie Klaidą Šeltoną, nepatenkintą tuo, jog jo žmonos ir dukros žudikas buvo paleistas į laisvę. Dėl to, jis sukūrė skrupulingą planą, kaip nuversti visą Filadelfijos teisinę sistemą.

Daugiau informacijos apie šį filmą nėra, tad reikia tikėtis, kad artimiausiu metu paaiškės daugiau smulkmenų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles