Atidėta šeštoji Terminatoriaus dalis, tačiau atskleistos naujos detalės

Atidėta šeštoji Terminatoriaus dalis, tačiau atskleistos naujos detalės

Režisierius Timm‘as Miller‘is planavo jau po mėnesio pradėti šeštosios „Terminatoriaus“ (angl. „Terminator“) dalies darbus, tačiau to padaryti nepavyks. Skubu pranešti, jog labai nuliūsti nederėtų, mat bent jau kol kas atidedamas laikotarpis nėra didelis ir filmavimo darbai turėtų prasidėti šių metų gegužės arba birželio mėnesį.

Kaip žinia, į juostą turėtų sugrįžti Arnold‘as Schwarznegger‘is ir Linda Hamilton, o juostos veiksmas ignoruos paskutinės dalies „Terminatorius Genisys“ (angl. „Terminator Genisys“) įvykius. Prie juostos prisidės ir originaliosios serijos režisierius James‘as Cameron‘as, o tai vilties teikiantis faktas tiek fanams, tiek filmo prodiuseriams.

Režisierius atskleidė kiek daugiau informacijos apie pagrindinę juostos veikėją – Dani Ramos, kuri, pasak kūrėjų, visada sugeba rasti ką nors pozityvaus bet kokioje situacijoje, yra prisirišusi prie savo šeimos ir pasižymi neeiliniu sumanumu. Terminatoriaus serija tęsia tradiciją vieną pagrindinių vaidmenų patikėti moteriai, tačiau žada ir neatskleidžiamų naujovių.

Netrukus prasidėsiantys filmavimo darbai užsitęs neįprastai ilgai – net iki lapkričio mėnesio. Tam įtakos turi kūrėjų noras juostą nufilmuoti Meksikoje ir keliose skirtingose Europos šalyse. Laikantis terminų filmas kino teatrus turėtų pasiekti 2019 metų sausio 26 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles