Danieliui Craigui pasiūlė 100 mln. dolerių už Džeimso Bondo vaidmenį

Danieliui Craigui pasiūlė 100 mln. dolerių už Džeimso Bondo vaidmenį

Danielis Craigas gali tapti vienas iš labiausiai apmokamų aktorių per visą kino istoriją. Bent jau jeigu jis sutiks vėl sugrįžti į „bondiados“ frančizę. Apie tai praneša portalas „The Daily Mail“, kurio duomenimis filmo prodiuseriai labai suinteresuoti, kad aktorius ir vėl įkūnytų agentą 007, todėl jam buvo pasiūlyta solidi 100 mln. dolerių suma už du sekančius Bondo filmus.

Tačiau, pasak anoniminių portalo „The Daily Mail“ šaltinių, aktorius atsisakė nuo tokios stulbinančios pinigų sumos ir tuo pačiu patvirtino, kad nesiruošia grįžti prie Džeimso Bondo vaidmens. Užtat kanalo BBC duomenimis, Danielis Craigas kol kas nieko neatsakė, nes tiek studija, tiek jo agentai ruošiasi deryboms.

Danielis Craigas jau yra labiausiai apmokamas aktorius Džeimso Bondo frančizėje. Už savo dalyvavimą keturiuose Bondo filmuose jis užsidirbo 50 mln. dolerių. Filmai su juo taip pat padėjo studijai „MGM“ išvengti bankroto. Paskutinis serijos filmas „007: Spectre“ visame pasaulyje užsidirbo 880 mln. dolerių.

Kada pasirodys 25-asis „bondiados“ filmas nepranešama. Sklinda gandai, kad jeigu visgi jubiliejiniame Bondo filme neišvysime Danielio Craigo, jo vietą pakeis kitas britų aktorius – Tomas Hiddlestonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles