„Varno“ prakeiksmas neišsisklaido: kūrimas dar kartą sustabdytas

„Varno“ prakeiksmas neišsisklaido: kūrimas dar kartą sustabdytas

Kad ir kaip bežiūrėtum, naujoji Jameso O‘Barro komikso „Varnas“ (angl. „The Crow“) adaptacija yra tikrai prakeikta. 1994 metų filmo su Brandonu Lee perdirbinys ir vėl atsitrenkė į sieną. Šįkart dėl ypatingai sudėtingos jį kuriančios studijos „Relativity“ finansinės situacijos.

Visa „Varno“ epopėja prasidėjo 2010 metais, kai buvo paskelbta apie filmo perdirbinį. Tuo metu filmą kurti buvo pasiryžęs „Ekstraordinarių džentelmenų lygos“ (angl. „League of Extraordinary Gentelmen“) režisierius Stephenas Norringtonas, o scenarijų filmui parašė Nickas Cave‘as. Po kurio laiko pirmasis režisierius pasitraukė iš pareigų ir jas perėmė Juanas Carlosas Fresnadillo, o pagrindinį vaidmenį turėjo atlikti Bradley‘is Cooperis.

Galiausiai nutiko taip, kad režisierius atsisakė šios atsakomybės, o kartu paskui jį iš projekto išėjo ir B. Cooperis. Po neilgos pertraukos į režisieriaus kėdę sėdo F. Javieras Gutierezas, o su jo atėjimu pasirodė ir labai ilgas žvaigždžių sąrašas, kurie norėjo atlikti vaidmenį filme. Jų tarpe buvo tiek Tomas Hiddlestonas, tiek Jamesas McAvoy‘us. Galiausiai, 2013 metais pagrindiniam vaidmeniui atlikti sutartį pasirašė Luke‘as Evansas. Tačiau laimė ilgai netruko. Dar pernai iš filmo pasitraukė tiek aktorius, tiek režisierius F. Gutierezas.

Po ilgos pertraukos projektas jau rado naujausią ir, atrodo, gana rimtą režisieriaus kandidatūrą. Kurti filmą apsiėmė Corinas Hardy‘is, o vaidinti nusprendė Jackas Houstonas. Tačiau dabar filmas galiausiai gavo savo naujausią ir, tikėtina, paskutinį vinį į karstą – studija „Relativity“ paskelbė savo bankrotą. Po bankroto paskelbimo ne vienas projektas pakibo ant plauko, įskaitant ir „Varną“. Nors studija vis dar puoselėja viltis kurti filmą, „The Hollywood Reporter“ praneša, kad juostos kūrimas Jungtinėje Karalystėje sustojo. Pagrinde dėl to, kad už filmo kūrimą atsakingi kelių departamentų vadovai praėjusią savaitę išėjo iš darbo.

Ir nors praėjusią gegužę Jackas Houstonas taip pat pasitraukė savo vietą filme, režisierius C. Hardy‘is vis dar stengiasi išgimdyti filmą. Buvo planuota juostą pradėti filmuoti studijos „Pinewood Studio“ naujosiose scenose dar šiais metais, tik dabar nežinia, ar studijos bankrotas leis tą padaryti. Oficialiai filmas dar nėra nurašytas, bet apie tai žinių turėtų būti jau labai greitai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles