„Nesunaikinami 4“ bus be P. Brosnano

„Nesunaikinami 4“ bus be P. Brosnano

Pierce‘as Brosnanas paneigė gandus, pasak kurių jis turėjo pasirodyti ketvirtojoje „Nesunaikinamų“ (angl. „Expendables“) dalyje. „Manau, kad visada atsiras žiūrovų, kurie norės mane matyti lakstantį su ginklu ir žudantį blogiukus…“ kiek pyktelėjęs kalbėjo aktorius. Savo naują filmą – romantinę komediją „Angliška meilė“ (angl. „How to Make Love Like an Englishman“) pristatantis buvęs Džeimsas Bondas buvo nusiteikęs atskleisti detales apie kai kuriuos blogiukų projektus, su kuriais jis yra (ar buvo) siejamas.

Paklaustas apie tai, ar vaidins ketvirtojoje „Nesunaikinamųjų“ dalyje P. Brosnanas iš karto atsakė: „Tai tik gandai“. Pernai buvo skelbiama, kad airių aktorius prisijungs prie šio filmo komandos. Tiesa, nors naujienų apie šį projektą pasirodo nedažnai, tačiau jis tęsiamas, skelbiama, kad prie aktorių komandos prisijungs Hulkas Hoganas.

Jei P. Brosnano pasirodymas ketvirtojoje „Nesunaikinamųjų“ dalyje tebuvo gandai, tai galbūt ir kalbos apie filmo „Lapkričio žmogus“ (angl. „November Man“) tęsinį irgi tėra laužtos iš piršto? Tačiau pasak aktoriaus yra didelė tikimybė sulaukti antros „Lapkričio žmogaus“ dalies. „Pasiekėme susitarimą su autoriais, jie pasiūlė labai įdomią istoriją. Be to, pirmoji dalis sulaukė nemažo pasisekimo. Manau, kad visada atsiras žiūrovų, kurie norės mane matyti lakstantį su ginklu ir žudantį blogiukus…Vaidinti šio žanro filmuose… Manau, kad tai visada bus derlinga dirva man kaip aktoriui, kaip prodiuseriui ir kaip pramogų pasaulio atstovui. Taigi, mes bandysime kurti „Lapkričio žmogaus“ tęsinį. Kita vertus, nors daug kalbama apie Tomą Krauną (angl. „The Thomas Crown Affair“), nemanau, kad jis galėtų grįžti į kino ekranus. Mano manymu, šis filmas liks toks, koks ir turėtų likti – filmas be tęsinio. Tačiau „Lapkričio žmogus 2“, kodėl ne? Tad pirmyn!“.

Šiuo metu P. Brosnanas Airijoje kartu su Anna Friel ir Michaelu Nyquistu filmuojasi Johno Mooro režisuojamame trileryje „I. T.“. „Veiksmas vyksta Vašingtone, bet mes filmuojame Airijoje, kadangi aš ir režisierius esame airiai, be to yra gana didelis mokesčių skirtumas, todėl nusprendėme taip“, šypsosi aktorius.

Artimiausi projektai? „Pirmiausia… skirti laiko šeimai! Ir mano augantiems vaikams! O paskui jau galvoti apie kitą filmą… Turiu ne vieną pasirinkimą. Bet tai darbas. Tiesa, darbas, prie kurio visą laiką traukia.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles