Hanibalo“ kūrėjas rašys naująjį „Žvaigždžių kelio“ serialą

Hanibalo“ kūrėjas rašys naująjį „Žvaigždžių kelio“ serialą

Holivudą užvaldanti perdirbinių manija kartais atneša ir įspūdingų rezultatų. Vienu jų pavyzdžių gali būti „Žvaigždžių kelias“ (angl. „Star Trek“), kurio nauja versija didžiuosiuose ekranuose susilaukė didžiulio pasisekimo, o šiuo metu planuojamas originaliojo serialo perdirbinys taip pat yra ruošiamas įspūdingam debiutui.

Antradienį CBS kanalas patvirtino, kad pagrindiniu naujojo serialo scenaristu ir prodiuseriu taps Bryanas Fulleris. Lietuvos žiūrovams geriausiai pažįstamas kaip itin menko populiarumo ir didžiulių kritikų pagyrų sulaukusio serialo „Hanibalas“ (angl. „Hannibal“) kūrėjas, jis televizijoje dirba jau ne vieną dešimtmetį.

Paskutiniu metu sukūręs ne vieną nepasisekusį serialą, dešimtajame dešimtmetyje jis taip pat dirbo ir prie vienų iš paskutiniųjų „Žvaigždžių kelio“ televizijos versijų – „Star Trek: Voyager“ ir „Star Trek: Deep Space Nine“. „Žvaigždžių kelio“ filmai ir serialai jau ne vieną kartą pagarsėjo kaip kuriami žmonių, kurie anksčiau nebuvo originaliojo serialo fanai, todėl CBS sprendimas pasikviesti B. Fullerį užsitarnaus žiūrovų pagarbą.

Alexas Kurtzmanas, parašęs pirmuosius du naujuosius „Žvaigždžių kelio“ filmus, prisijungs prie B. Fullerio kaip vienas iš serialo prodiuserių.

Šiuo metu planuojama, kad naujos serijos pasirodys 2017 metų sausio mėnesį. Žiūrovams nepranešama apie tai, kokios istorijos bus pasakojamos, tačiau jau aišku, kad jos nesikirs su didžiajame ekrane rodomais „Žvaigždžių kelio“ filmais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles