Bus kuriamas komedinio veiksmo trilerio „Deadpool“ tęsinys

Dar net neprasidėjus „Deadpoolo“ rodymo didžiuosiuose kino ekrano manijai ir kino kūrėjams nesulaukus pirmųjų tiek finansinių, tiek kritikų rezultatų, studija „20th Century Fox“ uždegė žalią šviesą „Marvel“ komiksais paremto superherojaus „Deadpool“ tolimesniems nuotykiams kino ekranuose. Remdamasis savais šaltiniais apie tai praneša kino portalas „The Hollywood Reporter“.

Pasak to paties kino portalo, originalaus filmo scenaristai Rhettas Reese‘as ir Paulas Wernickas jau visu pajėgumu dirba ties juostos tęsinio istorija. Ir visgi, šiuo metu nėra pranešama, kada jų titaniškas darbas bus užbaigtas ir pristatytas studijos „20th Century Fox“ vadovams ir juostos prodiuseriams. Taip pat nežinoma ir ar į filmo režisieriaus kėdę sugrįš pirmosios juostos kūrėjas Timas Milleris.

Filmas „Deadpool“ į viso pasaulio kino ekranus atkeliauja jau vasario 12 dieną. Juostai prognozuojamas gana stiprus startas JAV ir Europoje, kas reiškia, jog filmas gali pasiekti tokias pačias aukštumas kaip ir „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) serijos filmai. Prognozuojama, kad tėvynėje filmas startuos su 60 milijonų dolerių per tris rodymo dienas. Kol kas dar neaišku, ar filmas pasirodys Kinijoje, kurioje buvo uždraustas dėl pernelyg didelio smurto.

Pagrindinius vaidmenis filme atliko Ryanas Reynoldsas, T.J. Milleris, Morena Baccarin, Gina Carano, Edas Skreine‘as, ir kt. Tikėtina, jog dalis pirmoje juostoje nusifilmavusių aktorių sugrįš ir į tęsinį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles