„Insurgentės“ ir „Alegentės“ režisierius negrįš į paskutinį serijos filmą

„Insurgentės“ ir „Alegentės“ režisierius negrįš į paskutinį serijos filmą

Naujienų portalas „Deadline“ praneša, kad kitais metais pasirodysiančios paskutinės „Divergentės“ (angl. „Divergent“) dalies „Ascendant“ jau nerežisuos paskutinių dviejų serijos filmų režisierius.

Pasak „Deadline“, Robertas Schwentke nusprendė paprasčiausiai pailsėti, kadangi didelio biudžeto filmų kūrimai kas metus yra itin varginantis procesas. R. Schwentke, anksčiau režisavęs pusėtino pasisekimo sulaukusius filmus „Rizikinga erzinti diedukus“ (angl. „RED“) ir „RIPD“, veikiausiai neliks be darbo, tačiau toks greitas filmų kūrimas jam nepadarė įspūdžio.

Kiek anksčiau „Lionsgate“ studija jį jau buvo paskelbusi paskutinės „Divergentės“ dalies režisieriumi, o tai, kad jos premjera yra planuojama jau 2017 m. birželio 9 dieną, reiškia, kad naujojo režisieriaus paieškos turėtų vykti itin greitai.

Tuo tarpu jau greitai pasirodysiantis trečiasis serijos filmas „Alegentė“ (angl. „Allegiant“) turėtų išvengti didesnių nesklandumų. Į filmą dar kartą sugrįš Shailene Woodley, Theo Jamesas ir Milesas Telleris, o prie jų prisijungs Jeffas Danielsas ir Billas Skarsgardas.

„Alegentė“ kino teatruose pasirodys kovo 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles