J.K. Simmonsas ir Julie Delpy vaidins į apdovanojimus nusitaikiusioje dramoje

J.K. Simmonsas ir Julie Delpy vaidins į apdovanojimus nusitaikiusioje dramoje

„Deadline“ praneša, kad prie pavasarį įprastai kuriamų apdovanojimų sezonui skirtų filmų prisijungė dar vieną juosta. Ir filmas „Viengungiai“ (angl. „The Bachelors“) atrodo tikrai solidžiai – jame pagrindinius vaidmenis atliks aktoriai J.K. Simmonsas ir Julie Delpy.

Pasak „Deadline“, filmo siužetas primins 1980 metais pristatytos Roberto Redfordo režisuotos dramos „Paprasti žmonės“ (angl. „Ordinary People“) istoriją. „Viengungiai“ pasakos apie našlį, su savo septyniolikmečiu sūnumi iš mažo Kalifornijos miestelio persikeliantį gyventi į Los Andželą. Ten jiedu sutinka dvi nepaprastas moteris, apverčiančias jų gyvenimą aukštyn kojom.

Filmą parašė juostos „Saldus lapkritis“ (angl. „Sweet November“) scenaristas Kurtas Voelkeris. Jis taip pat taps filmo režisieriumi. Filmą prodiusuoja Mattas Baeris, prisidėjęs prie filmo „Nepalūžęs“ (angl. „Unbroken“) kūrimo, bei George‘as Parra, prodiusavęs filmą „Džoja“ (angl. „Joy“).

Sprendžiant iš filmo sudėties galima spėti, kad jis bus vienu iš pretendentų į didžiuosius kino apdovanojimus. J.K. Simmonsas pastaraisiais metais pakilo į žvaigždės statusą, laimėjęs Oskarą už pasirodymą filme „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“) bei šiemet pasirodysiantis ne viename didelio biudžeto filme. Julie Delpy labiausiai išgarsėjo po Richardo Linklaterio trilogijos „Prieš saulėtekį“ (angl. „Before Sunrise“), o pernai ją buvo galima pamatyti filme „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“).

„Viengungiai“ pradės filmavimą kovo 14 dieną ir festivaliuose veikiausiai pasirodys kitų metų pradžioje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles