Broliai Russo režisuos trečiąją „Keršytojų“ dalį, galimai prodiusuos naujus „Žmogaus-voro“ filmus

Broliai Russo režisuos trečiąją „Keršytojų“ dalį, galimai prodiusuos naujus „Žmogaus-voro“ filmus

Jau kurį laiką pramogų pasaulį kratanti saga, kuomet buvo nulaužti „Sony“ kompiuteriai, pastarosiomis dienomis pateikė dar daugiau naujos informacijos. Be gėdingų studijos vadovų laiškų, kuriuos galimai paviešino Šiaurės Korėjos kompiuterių įsilaužėliai, protestuojantys prieš jų valstybės vadovą pašiepiantį filmą „Interviu“ (angl. „The Interview“), buvo atskleista ir pramogų pasauliui svarbi informacija. Šįkart ji yra susijusi su trečiąją „Marvel“ visatos faze.

Kaip teigia ne vienas šaltinis, tarp daugybės nutekėjusių asmeninių elektroninių laiškų yra ir režisieriaus Joe Russo laiškas vienai iš „Sony“ vadovių Amy Pascal. Laiške Joe patvirtina, kad jis, kartu su savo broliu Anthony‘iu, režisuos trečiąją „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) dalį. Pastaroji, kaip yra žinoma oficialiai, vadinsis „Keršytojai. Amžinybės karas“ (angl. „Avengers. Infinity War“) ir bus padalinta į dvi dalis, ir abi jas režisuos būtent broliai Russo.

Nepaisant to, kad gandai apie režisierių dueto gilesnį įsitraukimą į „Marvel“ visatą sklando jau seniai, tai yra pirmasis rimtas tai pagrindžiantis įrodymas. Broliai režisavo vieną įspūdingiausių šių metų filmų „Kapitonas Amerika. Žiemos karys“ (angl. „Captain America: The Winter Soldier“) ir yra oficialiai patvirtinti kaip filmo „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) režisieriai, tad „Marvel“ vandenyse jie nėra svetimi. „Pilietinis karas“ turėtų tapti vienu įspūdingiausių „Marvel“ filmų, supriešinantis pagrindinius franšizės herojus, ir turės itin didelę įtaką visai trečiajai „Marvel“ visatos fazei, kurios kulminacija ir taps „Amžinybės karas“. Pirmuosius du „Keršytojų“ filmus kūręs Jossas Whedonas turėtų pasitraukti nuo „Marvel“ filmų kūrimo, tačiau gali prisidėti prie tai pačiai visatai priklausančių serialų plėtojimo.

Tai nėra visos žinios, kurios buvo atskleistos paviešintuose laiškuose. Kaip rašėme anksčiau, „Marvel“ neslepia noro į savo franšizę įtraukti „Žmogų-vorą“, o studija „Sony“, nerandanti šiam herojui tinkamos vietos, tam per daug nesipriešina ir laukia tinkamų sąlygų. Kaip teigia šaltiniai, viename iš laiškų broliai Russo išreiškė norą ateityje prodiusuoti naujus „Žmogaus-voro“ filmus, taip teoriškai juos susiedami su „Marvel“ visata.

Pastarosios žinios kol kas yra tik gandų lygyje ir niekas nežino, kaip tokią strategiją būtų galima įgyvendinti praktiškai, tačiau jau niekas neneigia, kad „Žmogaus-voro“ pasirodymas „Marvel“ filmuose yra neįmanomas dalykas. Tiesa, jeigu jis atsidurtų šioje visatoje, jį veikiausiai vaidintų nebe dabartinis „Žmogaus-voro“ aktorius Andrew Garfieldas. Tikėtina, kad jeigu „Sony“ ir „Marvel“ ras abi puses tenkinantį kompromisą, legendinis personažas gali pakeisti ambicijų visiškai neslepiančią franšizę.

Tam laiko dar yra. „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ kinuose pasirodo 2016 metų gegužės 6 dieną, o pirmoji ir antroji „Keršytojų: Amžinybės karo“ dalys pasirodo atitinkamai 2018 ir 2019 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles