„Sostų žaidimas“ pratęsiamas iki 8 sezonų

„Sostų žaidimas“ pratęsiamas iki 8 sezonų

JAV televizija „HBO“ pranešė, kad po ateinančio šeštojo serialo sezono sulauksime dar dviejų sezonų, kuriuose bus plėtojamas autoriaus George‘o R. R. Martino romanų serijoje „Ledo ir ugnies giesmė“ (angl. „The Song of Ice and Fire“) sukurtas pasaulis. Televizijos studijos atstovai praneša, kad aštuntas sezonas, greičiausiai, bus paskutinis taškas visoje istorijoje.

Tiesa, tai toli gražu nebūtinai bus šio pasaulio pabaiga. Kūrėjai tikisi, kad pabaigus „Sostų žaidimą“ (angl. „Game of Thrones“), jie galės kurti priešistores apie tam tikrus veikėjus. Apie kokius, kol kas kalba neina. Taip pat vis dar sklinda kalbos apie galimybę visą serialą užbaigti poros valandų grand šou didžiuosiuose ekranuose, tačiau nuomonės apie tokį sprendimą nuolat keičiasi tiek televizijos studijos vadovų galvose, tiek ir paties autoriaus G. R. R. Martino kalbose.

Dar vienas ypatingai įdomus posūkis – šeštajame sezone pasirodys ir žinomas britų aktorius Ianas McShane‘as. Kol kas dar nepranešama, kokį vaidmenį jis atliks seriale, bet tokio kalibro aktorius tikrai gauti kažkokį svarbų veikėją. I. McShane‘as yra gerokai žinomesnis aktorius už visus kitus šiame seriale savo karjeras pradėjusius žmones, todėl tikėtina, kad jis bus labai svarbus visai istorijai. Jau dabar internete sklinda kalbos, kad būsimas I. McShane‘o vaidmuo gali būti susijęs su visos istorijos pabaiga ir, galbūt, jis vaidins patį didžiausią istorijos blogietį Nakties karalių (tą, kurį matėme vienoje penktojo sezono serijoje).

Ianas McShane’as fantastiniuose filmuose tikrai nėra naujokas. Per kelis pastaruosius metus jis suvaidino populiariuose filmuose su istoriniais-fantastiniais elementais – „Heraklis“ (angl. „Hercules“), „Džekas milžinų žudikas“ (angl. „Jack the Giant Slayer“), „Snieguolė ir medžiotojas“ (angl. „Snow White and the Huntsman“) ir „Karibų piratai: ant keistų bangų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides“).

Apie šeštąjį sezoną kol kas kalbama labai mažai. Iki šiol buvo žinoma tik tai, kad į jį sugrįš penktąjį sezoną praleidęs Isaacas Hempsteadas Wrightas, atliekantis Brano Starko vaidmenį. Savaime suprantama, kartu su juo į serialą grįš ir visų mylimas Hodoras.

Kadangi serialas visai neseniai užbaigė savo penktojo sezono rodymą, jau visai netrukus prasidės kito sezono filmavimas skirtingose vietovėse. Šeštasis sezonas, teoriškai, turėtų pasirodyti kitų metų balandį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles