Pirmajame „Vakarų fronte nieko naujo“ anonse – šiurpą keliantys I Pasaulinio karo vaizdai

„Netflix“ pristatė pirmąjį filmo „Vakaru fronte nieko naujo“ (angl. All Quiet on the Western Front“ anonsą, kuriame matome kadrus iš I Pasaulinio karo. Studija ėmėsi tikrai didelio žygdarbio ekranizuoti vieną iš literatūros klasikų – Ericho Marijos Remarko romaną tuo pačiu pavadinimu. Kadangi filmas jau šią savaitę bus parodytas Tarptautiniame Toronto filmų festivalyje (TIFF), studija paviešino ir pirmąjį anonsą.

Panašu, kad studijos atstovai ir režisierius Edwardas Bergeris tikrai nesikuklino ir sukūrė tokį filmą, su tokiais vaizdiniais, kokius juos aprašė ir romano autorius. Tai I Pasaulinio karo žiaurumai, be jokių pagražinimų. Bent jau taip galima spręsti ir iš paties pirmojo anonso, kuriame tikrai yra absoliučiai visko. Nuo šypsenų iki liepsnosvaidžių ir purvo.

Romanas jau ne kartą buvo ekranizuotas, tad bus įdomu išvysti, kaip šįkart bus atkurta ši istorija. Labai stiprią anti-karinę žinutę turintis romanas po išleidimo net buvo uždraustas Europoje, tačiau vėliau vėl buvo sugrąžintas į knygų lentynas. Pasakojime akcentuojamas kario žvilgsnis į karą apkasuose, tad būtent visas veiksmas ir turėtų vykti juose. Kažkiek artumo turėtų priduoti ir tai, jog filmas bus vokiečių kalba, o filmo režisierius – taip pat vokietis. Taip pat, filmas jau atrinktas kaip Vokietijos atstovas būsimoje Oskarų ceremonijoje kategorijai už geriausią filmą užsienio kalba. Pagrindinį vaidmenį filme atliks Felixas Kammereris, bet prie jo prisijungs ir Holivude puikiai pažįstamas Danielis Bruhlis, vaidinsiantis vokiečių diplomatą.

„Vakarų fronte nieko naujo“ Vokietijos kinuose bus rodomas nuo rugsėjo 29 dienos (jei tai kam nors aktualu), o „Netflix“ platformą pasieks spalio 28 dieną

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles