Markas Wahlbergas vaidins kriminalinėje komedijoje

Markas Wahlbergas vaidins kriminalinėje komedijoje

Aktorius Markas Wahlbergas vaidins Los Andželo policijos detektyvą naujoje kino studijos „New Line Cinema“ kriminalinėje veiksmo komedijoje „Partneriai“ (angl. „Partners“). Komedija, kurios scenarijų rašė Evanas Turneris, pasakos apie įsimylėjusį detektyvą, kuris po romantiškai praleistos nakties atranda, kad jo mylimoji – FTB agentė, atsakinga už svarbią bylą, prie kurios ir jis pats yra priskirtas.

Kino studija „New Line“ šiuo metu režisierių renkasi iš Richardo Bremmerio („Kvaišų atostogos“), Samo Browno („Kaip atsikratyti boso?“) ir Michaelio Disco („Tammy“) kandidatūrų. Studija taip pat šiam projektui ieško pagrindinės aktorės.

Tai nebus pirmas kartas kai M. Wahlbergas vaidins detektyvą – 2010 m. tokį vaidmenį jis atliko kriminalinėje komedijoje „Rezerviniai farai“ (angl. „The Other Guys“), kurioje taip pat vaidino Willas Ferrellas. Naujausias M. Wahlbergo vaidmuo – nepraustaburniškoje komedijoje „Tedas 2“ (angl. „Ted 2“), o maždaug per Kalėdas jį ir W. Ferrellą vėl bus galima kartu išvysti Peterio Bergo komedijoje „Tėčio namai“ (angl. „Daddy‘s Home“).

Kada pasirodys „Partneriai“ nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles