Po Londone kitais metais ketinamos rodyti teatro pjesės „Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“ (angl. „Harry Potter and the Cursed Child“) bei šalutinio projekto „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ („Fantastic Beasts and Where to Find Them“), kodėl gi apie Hario Poterio nuotykius nesukūrus televizijos serialo? Atsižvelgiant į gausius populiariąją filmų seriją lydinčius projektus, J. K. Rowling knygų perkėlimas į televizijos ekranus nėra toks jau neįsivaizduojamas ar fantastiškas dalykas. Tačiau atsakydama į fanų klausimus socialiniame tinkle Twitter, garsioji rašytoja sudaužė visas viltis išvysti televizijos projektą.

Sarkastiškas J. K. Rowling atsakymas, į klausimą, ar galima būtų tikėtis sulaukti Hario Poterio serialo, atrodo taip: „Tik po operos, ledo šou ir Bardo Bidlio šokio spektaklio #ToNebus“. Ta pačia ironiška gaida ji tęsia: „Visiems tiems, kas tikisi Hario Poterio ledo šou: šiąnakt sapnuosiu košmarus apie Voldemortą, atliekantį trigubą Salchovą #VerčiaVemt“.

Taigi, iš tokios reakcijos panašu, kad kol kas bet kokios kalbos apie televizijos serialo kūrimą Hario Poterio „mamai“ J. K. Rowling kelia tik šleikštulį, tad artimiausiu metu panašaus projekto tikėtis neverta.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles