Anot režisieriaus, penktoji „Karibų piratų“ dalis galbūt nebus paskutinė

Anot režisieriaus, penktoji „Karibų piratų“ dalis galbūt nebus paskutinė

Neseniai pasirodė įspūdingas penktosios „Karibų piratų“ (angl. „Pirates of the Carribean) serijos dalies „Salazaro kerštas“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“) anonsas. Tačiau dauguma fanų liko priblokšti, ir ne tik dėl amą užimančių būsimo filmo vaizdų ar jau dabar jaudulį keliančių būsimų nutrūktgalviškų nuotykių. Ne, vis tik daugelis šios populiarios serijos gerbėjų liko nemaloniai nustebinti anonse pasirodančio užrašo: „Šią atmintiną dieną prasidės paskutinis nuotykis“, kas leidžia suprasti, jog „Salazaro kerštas“ bus paskutinis šauniojo kapitono Džeko Sperou ir kitų Karibų piratų pasirodymas didžiuosiuose ekranuose?

Laimei, interneto portalas „Cinema Blend“ uždavė šį klausimą vienam iš penktosios dalies režisierių norvegui Joachimui Rønningui, kuris bent šiek tiek išsklaidė „Karibų piratų“ gerbėjų nerimą, patikindamas, kad dabar dar gal nereikėtų skubėti skaičiuoti Džeko Sperou likusių paskutinių dienų.

„Sunku pasakyti. Niekada negali žinoti… tai yra didžiojo finalo įžanga. Priklauso, kaip į tai pažiūrėsi. Bet aš niekada dėl nieko nesu užtikrintas, ir man labai patinka ši filmų serija. Šie filmai man primena to tipo filmus, su kuriais aš užaugau, tuos nuotykių filmus, kurie man įkvėpė norą pačiam tapti kino kūrėju. Taigi, man galimybė tapti „Karibų piratų“ dalimi ir juos režisuoti – tai svajonė, tapusi realybe. Bet aš nežinau, ar tai paskutinis filmas, o gal jie ketina kurti dar kokia dešimt – aš nežinau! Bet labai to tikiuosi!“, kalbėjo režisierius J. Rønningas.

Taigi, nors tokiu atsakymu režisierius nežinios dėl serijos ateities galutinai neišsklaidė, tačiau akivaizdu, kad durys įvairioms galimybėms lieka atviros. Galbūt sulauksime šalutinio projekto? O gal paantraštė „Paskutinis nuotykis“ yra labiau taikoma tik kai kurių personažų, pavyzdžiui, Vilo Ternerio, kurių galbūt daugiau nebepamatysime, atžvilgiu? Arba kapitono Dežko Speoru, kurį įkūnija Johnny Deppas? Žinoma, būtų sunku įsivaizduoti tolesnę „Karibų piratų“ seriją be šių personažų, jau spėjusių tapti legendiniais.

Tačiau atsižvelgiant į tai, kad „Karibų piratai“ yra viena pelningiausių filmų serijų per visą kino istoriją, sunkiai įsivaizduojama, kad „Disney“ studija atsisakytų filmų, kurių kiekviena nauja dalis, nepaisant nieko, vis tiek renka daugiau kaip po milijardą JAV dolerių visame pasaulyje.

Tad tie, kas nors kiek seka Holivudo filmų serijų kūrimo dėsnius, turėtų žinoti, kad (dar vieno) tęsinio eskizas atsiranda maždaug tada, kai į kino sales yra paleidžiamas naujas filmas. Palankūs „Box Office“ rezultatai ar tiesiog „gera idėja“ / „geras priėmimas“ sustiprina eskizo viltis tapti realiu filmu ir tokiu būdu filmų serijos gali nusitęsti iki begalybės. Todėl visai suprantama ir logiška J. Rønningo pozicija dar vieno „Karibų piratų“ tęsinio atžvilgiu. Sėkmingas „Salazaro keršto“ pasirodymas gali tapti dideliu įkvėpimu malšinant visiškai naują plačiųjų vandenų nuotykių alkį, bet lygiai taip pat fiasko gali iš tiesų reikšti galutinį atsisveikinimą su Karibų jūra ir jos piratais. Kaip bus, paaiškės tik tada, kai filmas pasieks kino tearus – gegužės 26 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles