„Netflix“ leis pačiam nuspręsti, koks bus siužetas

„Netflix“ leis pačiam nuspręsti, koks bus siužetas

Patinka laimingos pabaigos? O galbūt mėgstate gyvenimiškas ar net tragiškas siužeto atomazgas? Netolimoje ateityje galėsite patys nuspręsti, kokia linkme judės serialo siužetas. Filmus ir serialus kurianti ir transliuojanti internetinė kompanija „Netflix“ planuoja įdiegti technologiją, kuri leistų žiūrovams patiems pasirinkti esminius siužeto vingius ir pabaigas, rašo „Daily Mail“.

Kaip ši sistema veiks? Pavyzdžiui, „Netflix“ vartotojas galės nuspręsti, ar nauja kalinė iš serialo „Oranžinė – nauja juoda“ (angl. „Orange Is The New Black“) prisijungs prie gaujos. Žiūrovas galės pasirinkti, už ko ištekės princesė Margaret iš serialo „Karūna“ (angl. „The Crown“). Tačiau tai tik hipotetiniai pavyzdžiai, nes vis dar nėra aišku, ar „Netflix“ technologiją įdiegs jau kuriamiems serialams, ar pagal šį veikimo principą bus kuriamos naujos dramos ir komedijos.

„Mes pažiūrėsime, kaip tai veiks. Tai eksperimentas. Pamatysime, ar tai susilauks sėkmės. Tačiau aišku, kad tai naujos galimybės kūrėjams“, – teigė neįvardintas šaltinis iš „Netflix“.

Aktoriai turėtų nusifilmuoti keletoje skirtingų scenų ir visiškai skirtingų pabaigų. Neatmetama galimybė, kad žiūrovai galės atsisukti serialą ir pasirinkti kitą siužeto vystymo kryptį. Tai paverstų serialo žiūrėjimą kone begaliniu.

Ar galėsime patys valdyti serialo siužetą, paaiškės artimiausiu metu. Tačiau aišku, kad tai nėra gandai – „Netflix“ jau šiais metais išleis bandomąją šios technologijos versiją, kuri bus integruota į vaikišką programą. Jaunieji žiūrovai galės pasirinkti, kokį nuotykį nori patirti savo mylimame seriale.

„Kai naudoji interaktyvumą, gali išbandyti viską“ – sakė „Netflix“ prezidentas Reedas Hastingsas.

Jei ši technologija išplis, galime neabejoti – filmų ir serialų žiūrėjimo įpročiai pasikeis negrįžtamai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles