Josephas Gordonas-Levittas traukiasi iš „Smėlio žmogaus“ ekranizacijos

Josephas Gordonas-Levittas traukiasi iš „Smėlio žmogaus“ ekranizacijos

Amerikiečių aktorius Josephas Gordonas – Levittas, žinomas iš filmų „Šoklys“ (angl. „Looper“, 2012 m. ) ar „Pasivaikščiojimas“ (angl. „The Walk“, 2015 m.), traukiasi iš „Smėlio žmogaus“ (angl. „Sandman“) ekranizacijos projekto, kuriame jis dirbo kartu su Neilu Gaimanu, Davidu Goyeriu ir Jacku Thorne‘u.

Iš J. Gordono – Lewitto pusės tai yra netikėtas žingsnis, kadangi su šiuo projektu jis dirbo ne vienerius metus. Savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje aktorius paaiškino pasitraukimo priežastis:

„Taigi, kaip jums galbūt jau žinoma, jei sekate panašaus pobūdžio dalykus, kiek anksčiau aš ir Davidas Goyeris buvome sudarę prodiusavimo sutartį su „Warner Brothers“ dėl Neilo Gaimano komikso „Smėlio žmogus“ ekranizacijos. Pats Neilas tapo vykdančiuoju prodiuseriu, mes pasamdėme puikų scenaristą Jacką Thorne‘ą ir pradėjome vieną ambicingiausių užduočių ekranui adaptuoti vieną iš mėgstamiausių ir ribas laužančių kūrinių iš komiksų pasaulio. Buvau patenkintas mūsų pasiektu progresu, net turint omenyje tai, kad mūsų dar laukė pakankamai ilgas kelias.

Neseniai, ką jūs irgi, ko gero, žinote, jei sekate tokio pobūdžio dalykus, kažkokia „nuosavybė“ (nerandu geresnio termino tam įvardyti), apimanti ir „Smėlio žmogaus“ medžiagą, „Warner Brothers“ pakeitus visą „Vertigo“ komiksų katalogą (į „DC“ leidinį), perėjo į kitas rankas – jų filialui „New Line“. Taigi, prieš keletą mėnesių aš supratau, kad su „New Line“ žmonėmis nerandame bendros nuomonės apie tai, kas daro „Smėlio žmogų“ išskirtinį, ir kokia ekranizacija galėtų / turėtų būti. Taigi, deja, nusprendžiau pasitraukti iš šio projekto. Likusiai komandai linkiu viso ko geriausio.

Norėčiau padėkoti visiems šauniems žmonėms, su kuriais turėjau galimybę dirbti. Davidas ir Jackas man tiesiog nunešė stogą ir aš iš jų išmokau be galo daug. Nilja Kuykendall, Gregas Silvermanas ir visi kiti iš „Warner Brothers“ buvo fantastiški, kaip ir Geoffas Johnsas ir visi kiti iš „DC“. Tai buvo ypatinga privilegija, kaip ir tai, kaip ir pašėlusiai gerai praleistas laikas po truputį pažįstant poną Gaimaną, kurio gausios įžvalgos ir meistriškas darbas neabejotinai įtikino mane, kad Sapnų valdovas (angl. Lord of Dreams) ir Istorijų princas (angl. Prince of Stories) yra vienas ir tas pats Begalinio modelis“.

Iš „New Line“ pusės, savo ruožtu, pasiekė žinia apie tai, kad studija pasirašė sutartį su scenaristu Ericu Heissereriu, rašiusiu scenarijus tokiems filmams kaip „Padaras“ (angl. „The Thing“, 2011 m.) ir „Košmaras Guobų gatvėje“ (angl. „A Nightmare on Elm Street“, 2010 m.). Iš projekto pasitraukus J. Gordonui – Levittui ir atsiradus naujam scenaristui, panašu, kad būsima ekranizacija gerokai skirsis nuo tos, kokią iš pradžių įsivaizdavo J. Gordonas – Levittas ir D. Goyeris. Apie tai, ar „Smėlio žmogaus“ kūrėjas Neilas Gaimans liks projekte, kol kas nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles