Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (03.04 – 03.06)

Štai ir atėjo ilgai lauktas pavasaris. Pirmąjį 2016 m. kalendorinio pavasario mėnesį į lyderius išsiveržė ne kas kitas, o Kinijos produktas, kuris galiausiai nurungė beveik mėnesį laiko karaliavusį studijos „20th Century Fox“ hitą. Šio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Meistras 3“ (angl. Ip Man 3) – trečioji kovų menų filmo dalis apie legendinį meistrą Ipą su aktoriais Donnie Yenu ir Myke‘u Tysonu per pirmąjį savo rodymo savaitgalį užsidirbo stulbinančius 71,7 milijonus dolerių Kinijoje. Tai didžiausias kada nors buvęs veiksmo filmo atidarymas kinų kalba Kinijos istorijoje. Po tokio galingo starto, tikėtina, jog juostai pavyks galiausiai užsidirbti apie 300 mln. dolerių tėvynėje ir dar apie 50-100 milijonus kaimynėse šalyse.

„Zootropolis“ (angl. Zootopia) – naujausias studijos „Disney“ animacinis filmas galiausiai pasiekė tokias svarbias kino rinkas kaip Kinija, Rusija ir Vokietija. Dėka jų ir dar 43 šalių, juostai per savaitgalį pavyko užsidirbti solidžius 63,4 milijonus dolerių. Dabar filmuko sąskaitoje jau guli 232,5 mln. dolerių, o 158,8 mln. priklauso tarptautinėms teritorijoms.

„Deadpool“ (angl. Deadpool) – 21,2 milijonai iš 73 teritorijų atkeliavo į studijos „20th Century Fox“ kišenę. Jų superherojų filmas dabar turi 362,1 mln. dolerių tarptautinių pajamų ir bendrai net 673,3 mln. dolerių. Filmo tikslas dabar yra perkopti filmo „Iksmenai: praėjusios ateities dienos“ rekordą, o tai jam pavyks jau po kelių savaičių.

Dosniausiomis tarptautinėmis teritorijoms filmui tapo: Jungtinė Karalystė (49 mln.), Australija (26,2 mln.), Prancūzija (26,1 mln.), Rusija (21,9 mln.), Pietų Korėja (21,3 mln.) ir Vokietija (21,1 mln.).

„Hju Glaso legenda“ (angl. The Revenant) – po to, kai Leonardo DiCaprio gavo savo pirmąjį Oskarą, visame pasaulyje sujudėjo kino salės ir Alejandro Gonzaleso Inarritu filmas vėl skamba pasaulyje. Filmas iš 47 teritorijų užsidirbo 12,5 mln. dolerių. Dabar jo uždarbis visame pasaulyje siekia 429,5 mln. dolerių. Filmo laukia premjera Kinijoje, kuri numatyta kovo 18 dieną. Jos dėka, filmui tikrai lemta perkopti 450 mln. dolerių ribą ir galbūt net priartėti prie pusės milijardo atžymos.

„Šlovė Cezariui!“ (angl. Hail, Caesar!) – brolių Coenų naujausias filmas iš 40 šalių šįkart užsidirbo 5 milijonus dolerių. Tarptautinės pajamos siekia 17,2 mln. dolerių, o bendros užaugo iki 47 milijonų dolerių. Ateinantį savaitgalį filmas pasirodys Italijoje, Honkonge ir Singapūre.

„Gidas vienišiams“ (angl. How to be Single) – filmas su Dakota Johnson ir Rebel William pagrindiniuose vaidmenyse iš 49 rodomų teritorijų užsidirbo 4,5 mln. dolerių. Juostos pasiekimas tarptautinėse kino rinkose – 42 milijonai dolerių. Bendrai juostos sąskaitoje dabar 85,2 mln. dolerių.

„Alvinas ir burundukai 4“ (angl. Alvin and the Chipmunks: The Road Chip) – ketvirta ir tikėtina, paskutinė Alvino ir jo bičiulių kelionė dar atneša  3,3 mln. dolerių iš 28 šalių. Filmo pajamos dabar siekia 229 milijonus dolerių visame pasaulyje. Tarptautinės kino rinkos suteikė 144 mln. dolerių.

„Kung Fu Panda 3“ (angl. Kung Fu Panda 3) – 3,1 milijonais dolerių gali pasigirti treti pandos Po nuotykiai. Filmas rodomas tik 7 šalyse, todėl rezultatas išties stulbinantis. Filmuko sąskaitoje dabar yra 145,7 mln. dolerių tarptautinių pajamų, ir 323,7 milijonai dolerių bendrai. Filmo laukia net 50 premjerų visame pasaulyje.

„Šnipas per klaidą“ (angl. The Brothers Grimbsby) – nauja komedija iš „Borato“ kūrėjų atneša 2 milijonus dolerių iš 15 šalių. Bendrai filmo sąskaitoje yra 7,3 milijonai dolerių. Kovo mėnesi filmo laukia net 45 premjeros.

„Danų mergina“ (angl. Danish Girl) – 1,9 milijoną dolerių užsidirbo Oskarą pelniusi dramą su Alicia Vikander ir Eddie Redmayne. Filmas dabar turi 57,3 milijonu dolerių bendrų pajamų, iš kurių 46,3 mln. priklauso tarptautinėms kino rinkoms.

Ateinantį savaitgalį į pasaulio kino ekranus atkeliaus naujausias trileris „10-oji Kloverfyldo gatvė“ (angl. „10 Cloverfield Lane“). Tačiau tikėtina, jog lyderių pozicijas ir vėl užims „Zootropolis“ ir „Deadpool“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles