Pirmasis „Greitų ir įsiutusių 7“ anonsas: dar daugiau veiksmo, karščio ir puikių automobilių

Po savaitę trukusių erzinimų ir trumpų vaizdų internete galiausiai pasirodė pirmasis „Greitų ir įsiutusių 7“ (angl. „Furious 7“) anonsas. Labai ilgai laukto ir gana tragiško filmo tęsinio anonsą išplatino kino studija „Universal Pictures“.

Naujausias Jameso Wano veiksmo filmo tęsinys, atrodo, bus dar labiau prigrūstas veiksmo, sprogimų ir karštų kūnų. Pirmasis anonsas yra visiškai kitoks, nei esame įpratę matyti. Greičiausiai dėl to, kad jis prasideda kiek ilgesne veiksmo scena, kuri galiausiai pereina į normalų filmo pristatymą. Žinoma, jei tai galima pavadinti normaliu pristatymu. Per dvi minutes išvystame daug veiksmo, karščio ir puikių automobilių. Tai yra to, nuo ko ši visa franšizė ir prasidėjo. Tikėkimės, visa juosta bus tokia pat puiki.

Juostai nebuvo lemta pasirodyti laiku ir sėkmingai. Prieš beveik metus, pernai gruodį, tragiškoje automobilio avarijoje žuvo vienas pagrindinių juostos žvaigždžių Paulas Walkeris. Filmavimo darbai buvo sustabdyti ir buvo ilgai svarstoma, ką daryti būsima dalimi. Galiausiai buvo nuspręsta pabaigti juostos filmavimą, kai P. Walkerį pakeitė jo brolis Cody‘is Walkeris. Vėliau kompiuterinės grafikos pagalbą brolio bruožai buvo perdaryti į Paulo.

Naujausiame filme pasirodys beveik visi ankstesnių juostų aktoriai, įskaitant ir paskutinį kartą matomą Paulą Walkerį. Su juo pagrindiniame sąstate yra Vinas Dieselis, Michele Rodriguez, Crisas „Ludacris“ Bridgesas ir Tyrese‘as Gibsonas. Juos taip pat pastiprins Dwayne‘as Johnsonas ir Elsa Pataky. Prie šių aktorių taip pat prisijungs ir naujieji juostos žvaigždės Jasonas Stathamas, Djimonas Hounsou ir Kurtas Russellas.

„Greitų ir įsiutusių 7“ premjera visame pasaulyje – 2015 metų balandžio 10 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles